Strona 11 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1344 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2008, 14:38
Posty: 6
GG: 983126

Witam wszystkich!
Dwa tygodnie temu zdałam C+E za pierwszy razem :D Na moje szczęście był fajny egzaminator i nie męczył mnie aż tak bardzo jak na C. Bo chłopakowi przy rozpinaniu spadła przyczepa na ziemie więc mi nawet powiedział żebym nie zapomniała. Ale dobrze że już po wszystkim. Pozdrawiam.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

i co teraz bedziesz jezdzic?? Masz jakas firme na oku??


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2008, 14:38
Posty: 6
GG: 983126

Tak mam taki zamiar jeździc ale raczej nikt mnie nie przyjmie bez praktyki więc troche poćwicze z kuzynem a później zobacze :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 maja 2008, 9:10
Posty: 2
GG: 8328866

Witam MOBILI ja zdalem C+E 17 stycznia tego roku, nie powiem nie bylo latwo bo z 3 zdalem tylko ja moze to fart ale gosc powiedzial mi po egzaminie ze jako jedyny dzis z zdajacych do tej pory potrafie jezdzic i czuje auto :) a ja nato dzieki dodal powodzenia i szerokosci w przyszlosci
Fajnie bylo
A co doswiadczenia to w polsce ciezko znajsc prace bez niego ja obecnie przebywam na wyspach brytyjskich i tu jest troszku latwiej znajsc prace bez doswiadczenia, a jak bede w polsce to popytam po firmach czy zatrudniaja mlodych bez doswiadczenia to tyle
POZDRAWIAM BAJO
PS: FAJOWSKA JEST TA STRONA :D :D


Post Wysłano: 27 maja 2008, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 14:11
Posty: 73
GG: 1220901
Lokalizacja: Szczecin

Witam właśnie wróciłem z WORDu. Udało się zdać za pierwszym razem na C+E. Łatwo nie było ale poszło. Klimek99 dzieki za podpowiedź z ta stopką. Przydało się, ja odjechałem nie opuszczając jej i było OK. Teraz trzeba poczekać na prawko i po wakacjach do roboty, śmigać ciężarówkami.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2008, 17:32
Posty: 1
GG: 9440192

Witam kolegów Trakerów :D prawko na C zdobyłem 22.07.07r ha zdałem za drugim podejściem [przy 1-wszym zapomniałem wrzucić kierunka na placu przy parkowaniu ruwnoległym :mrgreen: ] ale nic straconego bo egzaminek nastepny mialem za 2 dni [ktoś sie musiał wykruszyc farta mialem] zaraz jak odebrałem prawko to zapisałem sie na kurs przewozu rzeczy podstawowy i dodatkowy następnie psychotesty i dodatkowo zrobilem badania lekarskie [wzrok oraz słuch] tak że jak dostałem skierowanie do lekarza to dałem mu kwitki i odrazu dostalem papier od niego. A teraz no właśnie kwestia wieku przed 6 maja miałem 19 lat i uwaga dostalem normalnie robote latam MAN TGA 310 bez żadnego problemu [niby w przepisach jest zawarte iż musze mieć ukończone 21lat żebym mógł jeździć czymś powyrzej 7,5t "czy jakoś tak"] ani inspekcja ani policja sie nigdy wieku nie czepiła podczas kontroli. Teraz się szykuje na C+E ale to nie prędzej niż we wrześniu bo narazie to mi ten MAN-ek odpowiada 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2008, 14:39
Posty: 5
GG: 24833773
Samochód: Scania 142 V8 , Magnum , Scania 113

Ja zdałam na C+E w wieku 18 lat i jeździłam długi czas solówką. Jak zdawałam było troche kiepsko bo niestety to był okres kiedy najbardziej to zalezało im na daniu w łape no ale jakos się udało zdać za 1 razem. Pozdrawiam.

_________________
Robie to co kocham jeżdżę ... Jeśli masz jakieś ale ... to wiedz ,że twoje zdanie pieprzę !


[*]Marcinek... 10 VI 2007 4ever[*][/b]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

WORD Olsztyn kat. CE pierwsze podejście 10.06.08 - zdane :] Poszło dosyć gładko, bo udało mi się opanować nerwy : - ) Zdawało 10 osób i 5 oblało placyk. Reszta zdała łącznie z miastem. Czekam na prawko i zaczynam się szkolić na dafie 95XF 380 :P

_________________
NIE-POMPIARZ


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:39
Posty: 65
Lokalizacja: Poznań

Ja właśnie wróciłem z egzaminu na C, WORD Poznań, zdawało nas 6 tylko ja zdałem :) wszyscy przeszli plac ale niestety na mieście ich ulali...

_________________
Dziki Dżon :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 cze 2007, 14:51
Posty: 20
GG: 0
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: Sierakowice

Witam wszystkich :) Dzisiaj zdalem za pierwszym razem prawo jazdy kat. C :D Bardzo sie ciesze z tego powodu.Na 8 zdajacych 6 zdalo! Pozdrawiam wszystkich!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

W poniedziałek (16.06.2008) zdałem za drugim podejściem na kat. C. Trafiłem na tego samego egzaminatora - co trochę mi pomogło - wiedziałem co będzie na placyku - ale stres ogromny.
Teraz już czekam na ugadanie się co do jazd na C+E (jutro mam dzwonic) i .... byle do przodu.
Autobus niestety teraz muszę odpuścic - ale może kiedyś...w ramach "luzu" uda się i to zrealizowac :)
Pozdrawiam
(ps. jeśli jakieś pytania odnośnie WORD w Jastrzebiu Zdroju - to w ramach swoich możliwości pomogę)
:)

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2008, 11:46
Posty: 489
GG: 8812652
Samochód: Czerwony
Lokalizacja: Śląsk/Zagłębie

Co macie na CE w Jastrzębiu? Scanię z naczepą? Tak jak w pozostałych śląskich WORD-ach?

_________________
B, C, D. Instruktor kat. B.
http://www.kwalifikacja-wstepna.pl - wszystko o kwalifikacji wstępnej
http://www.szkolenia-okresowe.pl - wszystko o szkoleniach okresowych
http://www.walpdrive.pl - mój blog o zdobywaniu zawodowych kategorii


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

Cytuj:
Co macie na CE w Jastrzębiu? Scanię z naczepą? Tak jak w pozostałych śląskich WORD-ach?
Ano.
Biala Scania (124 o ile dobrze kojarze) i naczepa. Caly "chłit maketingofy" polega na tym, ze ta scania nie tylko w Jastrzebiu jezdzi - wiec...
Podpinanie robi sie Starem :roll:

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Ostatnio zmieniony 01 lip 2008, 18:18 przez *KroQ*, łącznie zmieniany 1 raz.

Ja zdalem dzis za 2 na B :D smieszna sprawa bo za pierwszym zapomnialem paszportu ( bo dowodu jeszcze wtedy nie mialem) :lol: jak mi powiedzial gosc ze zdalem wysiadlem z auta pierwsze co powiedzialem o ja pierd0^@ :D i od razu za telefon;p


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

chwale sie i ja, zdałem dziś C+E (za drugiem podejściem, ale to nie jest ważne)
:U :roll: :mrgreen:

ale sie ciesze! JUPI! :mrgreen:

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2008, 16:23
Posty: 8
GG: 0

W piątek, 2 dni temu zdałem za 1 podejściem kat. C!!! teraz tylko kurs przewozu towaru i szukanie pracy :-)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2007, 22:53
Posty: 3
Lokalizacja: Biała Podlaska

no i ja się pochwalę
dzisiaj o godz 10:15 wjechałem szczęśliwie na placyk WORDU po wycieczce po mojej mieścinie :)
rozpiąłem zestawik i postawiłem MANika obok przyczepy;
"gratuluję zdał Pan" - cytat egzaminatora
a ja ??
banan na twarzy i heja do domu
:mrgreen:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2006, 20:23
Posty: 51
Lokalizacja: Zielona Góra

No chłopaki i JA Włsanie wróciłem z egzaminu na kategorie C . I jak że oczywiste jest to że zdałem :) <jupi> :):)
Ale stresik miałem.
Uwagi jakie mi powiedział to że za szybko jeżdżę.
Pozdrawiam. :D

_________________
Super Strona


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2008, 18:36
Posty: 2
GG: 1599758
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Ja 26.06 zdałem za pierwszym kat. A i B, od września idę na C :P

_________________
Mój motocykl - moje życie.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

No to i czas na mnie... Po długich oczekiwaniach, odkładaniach ze względu na prace, udało mi się ukończyć kurs.. Kategorie C zdałem w marcu bieżącego roku, natomiast kategorię E zdałem dopiero dzisiaj :mrgreen: Fakt faktem, że do każdej kategorii podchodziłem po dwa razy, ale myślę że nie to się liczy..


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1344 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: