Strona 16 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1844 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 20:38
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków

a jest ktoś kto niedawno zdawał w krakowie? jak poszło, czym jeździliście i w której szkole robiliście kurs?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2009, 21:23
Posty: 2
GG: 0
Samochód: astra

Gratki dla wszystkich, którzy zdali przede mną!!!!!!
Mi też się udało i to za pierwszym razem.
Samochód to renault Premium, rok 2008.
WORD Tarnobrzeg.
Kategoria: C.
Zdałem dnia 17.03.09.
Plac to: łyżwa, skośny, poprzeczny tyłem.
Lekko nie było ale cel osiągnięty :D :D :D


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

19.03.09 miałem w WORD Kielce egzamin na kat. C.
Na początek testy; tu byłem na 200% pewny swego, rozwiązywałem testy kilka minut ale i tak zrobiłem jeden błąd w teście ale najważniejsze :? , że całość testów zaliczona.
Po testach czekanie na egzaminatora... dość długo ale cóż jesteśmy w Polsce.
Ok. godziny od rozpoczęcia pisania testów przyszedł Egzaminator wyjaśnił co i jak i zaczęły się moje obawy - będziemy jeździć na Star Man TGL/S wersja C/N - pojazd ok. 1,5 metra dłuższy niż ten którym się uczyłem dodatkowo dwustopniowa skrzynia biegów z którą też nigdy nie jeździłem :? coraz lepiej.... Pierwszy z listy losuje manewry i :( to czego nie chciałem parkowanie skośne oraz "koperta"...
No dobra pomyślałem - nie ja pierwszy nie zdałem za pierwszym razem
Na placu pierwszy z nas oblał, ja poszedłem jako drugi i mimo że trochę z obsługą codzienną się motałem to już jazda okazała się pikuś - żadnych poprawek manewrów, żadnego mierzenia linijką :) tylko krótka "żołnierska" komenda od egzaminatora żebym czekał na jazdę po mieście... Z 6 jeżdżących na placu na miasto zostało nas 3.
Ja jechałem jako pierwszy - trasy już opisywał nie będę, brak czasu... - mi "zleciało" bardzo szybko, stres robi swoje.
Dodam tylko, że Pan Egzaminator mimo że z placu odrzucił 50% zdających (nie wiem jak miasto bo nie czekałem na pozostałych - bardzo zimno) i generalnie sprawiał wrażenie nieco "szorstkiego" w obyciu był bardzo sympatycznym człowiekiem i na siłę na pewno nikogo nie oblał... Dużo zdających opowiada legendy o "krwawych" nikczemnych egzaminatorach... Nie bardzo mi się chce w nie wierzyć - egzaminator też człowiek a wcale nie musi być kochającym i tulącym do siebie wylęknionych zdających żeby być dobrym fachowcem. Najlepszym "sposobem" na egzaminatorów jest robić wszystko dobrze, ot i cała prawda.
Koniec końcem dołączyłem do grona zdających na C za pierwszym razem i powiem szczerze jestem z siebie bardzo zadowolony. :D

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2008, 17:20
Posty: 19
GG: 0

Dzisiaj miałem egzamin w WORD w Kielcach,zdawaliśmy na nowym Manie ,było nas czterech na egzaminie,mnie i jeszcze jednemu koledze się udało,czyli statystycznie wyszło dobrze :lol: .
Muszę powiedzieć,że Manem jeździło się wyśmienicie,a i miałem szczęście,że trafiłem na normalnego egzaminatora.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

HISTORIA ZYCIA SZCZESCIAZ:D
a wiec tak jak mnie wyczytano i widzialem ze nie bede na tym samochodzie co chcialem to Kurcze:D
Egzaminator wszedl przywital sie i poprosil dowod a wiec zaczynamy rozprzeganie przyczepy rekawiczki ubralem i ogien:D:D:D Poszlo sprawie... NAstepnie sprzeganie wszytsko ladnie pieknie podnosze podpore a on do mnie Co Pan robi?? jest pan pewien ze weszlo ja mowie ze chyba nie a on prosze zobaczyc na ten guziczek on musi sie schowac:] prosze szarpnac tyl i przod i wskoczy:) tak tez sie stalo:) zaczal padac snieg wiec szybko wlaczalem swiatla po kilka naraz ok udane :) Teraz LUK!! ZAbawa sie zaczyna
Podjezdzam do przodu zatrzymalem sie 10 cm od strefy zatrzymania a egzaminator ze przed druga proba zebym wykonal sobie luk:) wykonalem i pomyslalem ok LAtwo(pozory)
Proba druga nie za wesola:/ za wczesniej zlamalem i zaczelo mi najezdzac na LINIE:( do tego lusterka bylu strasznie ustawione:/ i tak co chwile przod tyl przod tyl ale udalo sie ... Skosne bez problemu oraz prostopadle tylem tez:) i w miasto na miescie juz spokojnie wszytsko bez problemow:):) przy wjezdzie do WORDu za wczesniej zlamalem i zachaczylem o kraweznik... Wjechalem na miejsce gdzie wyjezdzalem a egzaminator ze ZAlicze PAnu:):) Ja usmiechniety podziekowalem i pojechalem do Domu:) I SPOKOJ DO KONCA ZYCIA Z WORD:D:D:D

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2009, 16:49
Posty: 19
GG: 2453621
Lokalizacja: Nowy Sącz/ Małopolska

I ja dołączyłem do grona szczesliwców posiadajacych kat C :)
Mianowicie dzis zdałem egzamin, pare godz temu. (oczywscie za 1 razem :) )
Wszysto poszło prawie jak po masle jedynie mała korekta łuku, poniewaz odległosc była za duza, potem zatoczka eleganco i bardzo trudny manewr hehe ruszanie ze wzniesienia hehe :lol: .
A miasto poszło jaks spłatka, wszysto sie udało idealnie egzaminator podsumował jazde słowami :
,,Bardzo dobra jazda, oby wiecej takich zdajacych było,, jestem z siebie bardzo zadwolony i dumny hehe :)

pozdrawiam


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lut 2009, 22:36
Posty: 7
GG: 7557857
Samochód: MAN
Lokalizacja: Piła EPPI

Witam :!:
Mnie też udało się zdać egzamin za pierwszym razem ;)
czwartek 26.03.2009
9:00 teoria (0 bł )
godz 10:20 Manewrówka ( Prostopadłe przodem i zawracanie na 3 )
godz 13:35- 14-25 Jazda po mieście

Na teorii było nas siedmiu chyba wszyscy ją zaliczyli, na placu było nas pięciu dwie osoby niestety poległy ;( Pozostała trójka zdała za pierwszym razem,
Muszę powiedzieć, że stres był większy niż na egzaminie kat. B zwłaszcza oczekiwanie po manewrówce na jazdę w ruchu miejskim (mam nazwisko na literę Ś byłem na ostatni) Na mieście jeździłem na prawdę dobrze ;) sam nie wierzyłem w siebie dostałem dwa na prawdę trudne skrzyżowania na których o wymuszenie pierwszeństwa nie było trudno. Najważniejsze że się udało się
Jestem też pewien że egzamin na prawko to LOTERIA :!: na której nie wygrywają najlepsi :!:
w Piątek 3.04 prawko powinno być do odbioru ;)

_________________
KAT B- 03.10.2008
KAT. C- 26.03.2009
KURS NA PRZEWÓZ RZECZY- 05.2009


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

TAK JAK MOWISZ:) CZYSTA LOTERIA:):)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2009, 12:20
Posty: 18
GG: 0

Witam
Ja również zaliczyłem egzamin za pierwszym razem :) ( 31.03.09 – Szczecin, MAN TGL z podwójną skrzynią biegów )

Powiem szczerze, myślałem że będzie gorzej – poszło ja po maśle
Praktycznie nie maiłem stresu ( może przez to że uprawnienia na B mam już prawie 18 lat ), miałem w życiu kilka egzaminów – więc chyba już się przyzwyczaiłem.

Egzamin rozpoczął się o 7.15 ( najpierw testy )
Egzaminator posprawdzał dowody , porozsadzał nas po stanowiskach . Krótkie omówienie co i jak z przyciskami , parę wyjaśnień ( do pytań niektórych zdających ) .

No i START :
Testy miałem rozwiązane po 2 min J , ale dla pewności przeleciałem jeszcze raz testy i po 5 min miałem już testy zaliczone. Cisza na sali ( 20 osób ) była jak by nikogo nie było J - tak posiedzieliśmy jeszcze z 15 min ( czekaliśmy aż wszystkie osoby zakończą egzamin ).

Ok. – wszyscy zaliczyli

Teraz egzaminator dla kursantów na B wyjaśnił im parę rzeczy i poszli na plac.

My na C zostaliśmy ( było nas 5 osób, w tym jedna Pani która miła chyba koło 50 lat )
Losowanie zadań i wyszło :
- łuk
- parkowanie skośne
- parkowanie tyłem ( 90 stopni )

Egzaminator wyjaśnił co wolno, ile jest poprawek i za co jest oblanie egzaminu ( tu głównie chodziło mu o miasto )

Ok. – wszystko zrozumieliśmy , to idziemy na plac i tam czekamy aż miły głos Pani z głośnika wyczyta nasze Nazwisko

Jak weszliśmy na plac , tam już czekały na egzamin 3 osoby ( na C ) przed nami , chyba mieli powtórkę z jazdy bo tych osób nie było na teoretycznym , a po nas doszły jeszcze 3 osoby , czyli było nas 11 osób.

Jeździły dwa auta ( MANy TGL )

Ja zdawałem jako 7 osoba i do tej pory zdała tylko jedna osoba , 1 tylko wyjechała na miasto , ale wróciła z miasta już obok jako pasażer , 5 osób oblało na placu ( w tym Pani ) która dwa razy na łuku zatrzymała się chyba z 5 m przed końcem cofania .

Ok. – wyczytali moje nazwisko

Sprawdzenie dowodu , pytanie egzaminatora czy wszystko jasne, i czy ja mam jakieś pytanie – odparłem że wszystko raczej jasne.

Kamizelka na siebie , fotel , lusterka , kierownica , pasy , światła , sprawdziłem jeszcze w lusterku ustawienie samochodu ( obierałem sobie punkt w którym miałem zatrzymać się ) , uchyliłem ¾ okno – i w tym momencie podszedł samochodu egzaminator i przestawił dolne lusterko ( panoramiczne ) po stronie kierowcy , uśmiechnąłem się tylko ( punkt obrałem sobie w dużym lustrze ) .

Ruszyłem , do końca łuku , stop , i cofanie – i na końcu cofania zatrzymałem się za szybko około 0,3, m
Druga próba – wyszło ok.
Teraz parkowanie skośne – ok.
Parkowanie tyłem - ok.

Lecimy na miasto – głownie jeździłem koło Manhatanu później po jechaliśmy koło Stoczni
Przez około 50 min nie zrobiłem ani jednego błędu ( ale jestem dumny J ) – dwa razy tylko chciałem ruszyć z górnej skrzynie , ale szybka przerzutka na dolną i ruszanie odbywało się prawie płynnie .
Wracając z miast do ośrodka już byłem pewien że zdałem i wiedziałem że na niczym mnie już nie „zagnie”.

Jesteśmy już w ośrodku , stop , hamulec ręczny , światła – nie kazał gasić auta

Chwila ciszy , popatrzałem na Egzaminatora – no ( kiwnął głową z takim podziwem ) jazda Ok. ( dodatkowo pokazał kciuk do góry ) , tylko trochę z biegami się Pan „zamotał „ – ZALICZONE !!!

Podziękowałem , wysiadłem , oddałem kamizelkę , uśmiechnąłem się do siebie J - zaliczone !!!

Wszystkim zdającym mogę doradzić – nie stresujcie się !!!! na spokojnie jest naprawdę dużo łatwiej , ja tak to tego podszedłem.

Teraz kurs na „przewóz rzeczy” i w Grudniu ruszam na C+E

Powodzenia


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:12
Posty: 3
GG: 771185
Samochód: Vectra B 2.0 DTI
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
a jest ktoś kto niedawno zdawał w krakowie? jak poszło, czym jeździliście i w której szkole robiliście kurs?
No jest :) witam...

Na CE za drugim razem, kurs w OES - Renault Premium, jak na egzaminie.
Za pierwszym razem tradycyjnie nie poszło przy parkowaniu tyłem.
W MORDzie plac jest niestety za krótki i do końca nie widać słupków - na placu OESu nie miałem z tym problemu.
Egzaminator był po prostu normalny: wytłumaczył, pożartował, rozładował atmosferę.

_________________
Pozdrawiam
Piotr
[CE] [DE]
Opel Vectra B X20DTH
Jelcz M081MB, M121MB, M181MB


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2008, 21:47
Posty: 20
GG: 0
Samochód: scania 420
Lokalizacja: Pruszków

To i ja wam się pochwale moi kochani koledzy.W piątek 03.04. zrealizowałem cel mojego życia,zdałem kat.C o której marzyłem od 5-go roku życia (wcześniej był strażak),musze wam przyzanć ,że jeszcze nie mogę dojść do siebie z wrażenia.Zacznijmy od początku,pod WORD-em Warszawa byłem już o 4 rano zaoapatrzony w całą torbę pączków i napoi(oczywiście bezalkoholowych) :wink: .Czekam i czekam w końcu zbliża się 6 ,pracownicy Wordu schodzą się do pracy,nagle poczułem mocny ból w brzuchu i musiałem się oddalić w pobliskie krzaki,uf ale ulga :D .Nareszcie wybiła godzina zero(egzamin teoretyczny),egzaminator powiedział start !!! i wszyscy zaczeli strzelać z poprawnymi odpowiedziami,Egzamin rozwiazałem w 1 minutę(byłem obryty) 8) 0 błedów 8) ,po czym musiałem w pośpiechu udać się do toalety :/ ,znowu ulga i zaczeło się czekanie na egzamin praktyczny.W sali było nas 4 osoby w tym jakaś blachara zjarana solarem(troszeczkę się zdziwiłem co tu robi).Po długim czekaniu wreszcie przyszedł egzaminator (po jego ryju juz wiedziałerm że łatwo nie będzie),losowanie i... najprostszy zestaw,udało się pomyslałem, parkowanie prostopadłe i zawracanie na 3(byłem szczęsliwy),ale znowu musiałem udać się do toalety :x. No i start,wszedłem pewnym krokiem na plac ,omówienie manewrów przez gzaminatora i się zaczeło.Wszedłem do Mana ,najpierw łuczek,bieg 3 i ogień(mało nie wyprostowałem łuku),parkowanie prostopadłe poszlo jak spłatka w końcu jestem mistrzem kierownicy już po 30 h praktyki no tak czy nie 8) ,zawracanie na 3 musiałem powtórzyć niestety :oops: ,pomyslałem to już połowa sukcesu,teraz zostało czekanie na wyjazd na miasto.Biegunka odpuściła więc pomyślałem ,że dla odprężenia wyskocze po browara do pobliskiego sklepu monopolowego :lol: .Po 40 min.czekania skończyło się na 3 browarach,z 4 zdających plac zaliczyłem tylko ja ,reszte ujeb.ł burak ,mniej pewnym krokiem wszedłem na plac i oczekiwałem w Manie na egzaminatora(zaraz mieliśmy jechać na miasto).W końcu się zjawił no i rura,niestety byly godziny szczutu ,więc nie moglem wydusić ile fabryka dała,nareszcie wyrwałem się z korków i wyjazd na drogę z ograniczeniem do 80k/h,pomyslałem yeahhhh nareszcie zobacze możliwości tego złomu i pedał w podłogę 8) .Przy 90 k/h dumnie spojrzałem na egzaminatora(był przerażony i mocno się trzymał się oparcia siedzenia,leszcz z niego pomyślałem 8) ,po godzinie katowania Mana wróciliśmy na plac,zaciągnełem ręczny ,wyłączyłem światełka i zgasiłem silnik,nerwowa chwila oczekiwania na decyzję egzaminatora.Bardzo mnie pochwalil i uścisnął ręke.Wynik pozytywny i wręczył mi medal z ziemniaka .Chwalił mnie ok 5 min. za perfekcyjną jazdę i opanowanie sprzetu 8) .Marzenie się spełniło,teraz tylko odbiór prawka i jazda do bólu,pracę mam już obcykaną w 4 firmach czekają własnie na mnie,nie wiem jeszcze na którą się zdecyduje (pewnie zadecyduje wynagrodzenie) z przodu 6 musi być 8) .Do zobaczenia na szlaku koledzy,szerokości i przyczepności :!: pozdro


Ostatnio zmieniony 05 kwie 2009, 8:07 przez duży mobil, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2008, 21:08
Posty: 50
GG: 0
Samochód: Daf 95XF 380 SC

Twój tekst to dobra fantazja....


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2008, 23:19
Posty: 53
GG: 0
Samochód: fiat 126p

dziś zdałem C+E za pierwszym :D rano przed egzaminem uczyłem się sprzęgania i świateł, a raczej byłem obserwatorem tych czynności bo instruktor pokazał sam jak to zrobić trzem osobom,
wylosowaliśmy marnie, skośne i prostopadłe tyłem, ale nie myślałem o tym bo bardziej bałem się sprzęgania bo nie zrobiłem tego nawet raz, ale poszło jak po maśle, manewry idealnie, aż egzaminator mnie pochwalił:) jednak nie cieszyłem się zbytnio bo ten sam rok wcześniej pochwalił mnie gdy zdawałem na B i po 5 minutach już byłem oblany :shock: na placu odpadł niestety jeden z naszej czwórki (reszta zdała) oczywiście na prostopadłym tyłem i przyszedł czas na miasto, byłem ostatni więc trochę poczekałem, ale opłaciło się gdyż wyjechałem o 11:30, a na 12 już była druga grupa i dlatego jeździłem tylko 25 minut, na koniec wynik pozytywny i do domu 8) zdawałem na Mercedesie 1320 z naczepą, taki stary wysłużony model na oko ma jakieś 20 lat, dodatkowym utrudnieniem jest oś skrętna w naczepie która daje się we znaki na placu, za to na mieście jest łatwiej

_________________
B- styczeń 2008
C- luty 2009
C+E- kwiecień 2009


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

No i ja też dołączyłem dzisiaj do grona osób mających C+E. WORD Częstochowa

_________________
:)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lut 2009, 22:36
Posty: 7
GG: 7557857
Samochód: MAN
Lokalizacja: Piła EPPI

Cytuj:
byłem już o 4 rano zaoapatrzony w całą torbę pączków i napoi(oczywiście bezalkoholowych) :wink: .Czekam i czekam w końcu zbliża się 6 ,pracownicy Wordu schodzą się do pracy,nagle poczułem mocny ból w brzuchu i musiałem się oddalić w pobliskie krzaki,uf ale ulga :D
Cytuj:
nareszcie wyrwałem się z korków i wyjazd na drogę z ograniczeniem do 80k/h,pomyslałem yeahhhh nareszcie zobacze możliwości tego złomu i pedał w podłogę 8) .Przy 90 k/h dumnie spojrzałem na egzaminatora(był przerażony i mocno się trzymał się oparcia siedzenia,leszcz z niego pomyślałem 8)
Cytuj:
Wynik pozytywny i wręczył mi medal z ziemniaka .Chwalił mnie ok 5 min. za perfekcyjną jazdę i opanowanie sprzetu 8)
DUŻY MOBIL może to był tylko sen ?? Bo w niektóre cytaty ciężko mi uwierzyć hehe :D

_________________
KAT B- 03.10.2008
KAT. C- 26.03.2009
KURS NA PRZEWÓZ RZECZY- 05.2009


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

Cytuj:

DUŻY MOBIL może to był tylko sen ?? Bo w niektóre cytaty ciężko mi uwierzyć hehe :D
co się robi jak na CB słychać "pysia, pysia" - najlepiej nic wtedy się głupkowi nudzi szybko...

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2008, 19:21
Posty: 10
GG: 0
Samochód: Calibra
Lokalizacja: Chorzów

16.04 Zdałem CE Word Katowice/ Żółta Scania. Egzaminator taki młody, łysy, mało przyjemny (jak większość), ale się nie czepiał szczegółów i nie oblewał za głupoty więc oceniam go pozytywnie. W losowaniu wygraliśmy skośne i tył. Na placu odpadło 3 z 10.
Na mieście pierwszy jechał 1h 10m i nie zdał. Ja drugi - trasa na Tychy zawracamy przy zjeździe na Murcki i z powrotem do A4. Zjazd na Practikera i przejazd przed oczami pozostałych, czekających na egzamin - jeszcze mu się zachciało zrobić nawrót na rondzie przy komendzie wojewódzkiej.
Trochę mu się nie podobało że chwile jechałem 60km/h a mogłem 80.
Najważniejsze że POZYTYW i to za pierwszym podejściem.

Gratulacje dla reszty, szerokości.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 mar 2009, 0:11
Posty: 1
GG: 0
Samochód: MAN O MAN
Lokalizacja: KŁODZKO

Witam wszystkich forumowiczów!!!

Ja także jak wielu z was mogę pochwalić się zdaniem egzaminu i na B i na C za pierwszym razem.Do egzaminu na C podchodziłem we Wrocławiu.Padał deszcz i było ponuro , a tu nagłe zaskoczenie bo egzaminatorką okazała się młoda kobieta. Zestaw wylosował kolega z grupy , dostało się nam parkowanie skośne i prostopadłe tyłem.Zdawałem na Maniorze TGL 12240.Jak to autko sie prowadziło to poezja samo jechało po łuku samo parkowało jak po nitce.Teraz zapisałem się na E do C , mam nadzieje , że tradycją będzie zdanie za pierwszym razem a w międzyczasie załatwiam kwalifikacje.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim oczekującym na egzamin!!!

Od 09.09.2009 kompletne prawko w kieszeni zdałem za 3cim razem ale 2 poprzednie podejścia oblałem tylko i wyłącznie ze swojej winy. Po prostu nie byłem wystarczająco skupiony , ale teraz kompletuje kolejne uprawnienia i zbieram bagaż doświadczeń za kierownicą :>
:!: ŻYCZENIA POWODZENIA DLA WSZYSTKICH W TRAKCIE KURSÓW I OCZEKUJĄCYCH NA EGZAMINY :!:

_________________
B - 02.09.1996
C - 23.04.2009
C+E - 09.09.2009
Kurs na przewóz rzeczy - 10.05.2009
Badanie psychotech - 05.05.2009
Tachokarta
ADR full ver.


Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 2:54 przez MARCIN321, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2009, 23:15
Posty: 36
GG: 0
Lokalizacja: Kielce

dziś w WORD Kielce zaliczony egzamin C+E za pierwszym podejściem :D

_________________
Kategoria B od 1998; od marca 2009 kategoria C, od maja 2009 C+E :-)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 gru 2006, 19:44
Posty: 168
GG: 7571940
Samochód: Mercedes Atego, Renault Premium
Lokalizacja: Bydgoszcz

No ja właśnie 8 maja miałem pierwsze podejście w WORD Bydgoszcz na kategorię C, jeździłem manem le 10.180, wynik egzaminu pozytywny 8)

_________________
-Renault Premium 440DXi Zdjęcia
Pomykam tandemem :P
GG:7571940


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 16 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1844 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: