Strona 29 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 127 28 29 30 3144 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Cytuj:
Eryk, czemu nie zdajesz w Warszawie, bo widzę, że z Legionowa jesteś? Generalnie to ja na C kurs robiłem właśnie w Legionowie w niejakiej OSK Robert. Tam właśnie mają 250konnego Dafa. Może to ten sam?

Żeby nie robić OT to pochwalę się, że przedwczoraj odebrałem plastik z podbitą kategorią C :P
Na egzaminie największy stres był podczas czekania na swoją kolej i na placu. Na mieście już się tak nie stresowałem. Egzamin oczywiście na ul. Odlewniczej w W-wie. :wink:
Nie nie, ja naukę prowadziłem (C), prowadzę (Kwalifikacja Wstępna) i będę prowadził (CE) w szkole nauki jazdy "POLONEZ" u pana Kieszka. Polecam tą szkołę jazdy. Także na pewno nie jeździliśmy tym samym DAFem lecz na pewno takim samym jak pojazd egzaminacyjny hehe. Dlaczego nie zdaje na Odlewniczej ? Bo zdawałem tam kat B i się zawiodłem na tych sk********ch egzaminatorach. Upierniczyli mnie za przekroczenie 2x przekroczenie prędkości o jakies 3km/h (moim zdaniem przesada) i za rzekome wymuszenie pierwszeństwa podczas skrętu na skrzyżowaniu (samochód był w takiej odległości że 10 razy w normalnym ruchu człowiek by przejechał) Wyprowadzili mnie z równowagi i przeniosłem się do Ostrołęki. Tam bez stresu i problemów za 1 podejściem bez większego przyczepiania się do bzdur nie mających nic wspólnego z techniką i bezpieczeństwem jazdy. Słyszałem ze na kat C na Odlewniczej są zupełnie inni egzaminatorzy aczkolwiek samo słowo Odlewnicza przyprawia mnie o wymioty dlatego po prostu wybór padł na Ostrołęke :wink: Gratuluje Ci kat C. Teraz kolej na mnie. Mam nadzieje że nie bedzie za 3 razem :mrgreen:

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 wrz 2011, 2:32
Posty: 4

Witam !!! Jest ktoś może na forum kto zdawał egzamin na CE w WORD-zie w Pile??? Egzamin mam 27.09.2011.Chodzi mi ogólnie jak to tam to idzie i na co trzeba zwrócić uwagę??)Pozdrawiam

_________________
B 1999;C 2011;CE- w trakcie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 mar 2011, 13:15
Posty: 4
GG: 0
Samochód: jest

12 września udało mi się zdać prawko C+E za drugim podejsciem:D jestem szczęśliwy hehe. Zdał bym za pierwszym razem lecz na mieście dwukrotnie zle się ustawiłem do skrętu w lewo:Pmasakra bo to przeciesz logiczne ,że jesli są dwa pasy do skrętu w lewo to zajmujemy ten po prawej :lol: plac za pierwszymm podejsciem bez problemu przeszłem jak i za drugim :) miałem ten sam zestaw mianowicie skośne i garaż tyłem....Zdawałem w rzeszowie .....Dwa razy trafiłem na tego samego egzaminatora ,który był strasznie nie miły :D ale nie ważne :) bo zdane hehe zdawałem o godz 16 było nas czworo ,za pierwszym podejsciem jezdziłem ostatni wyjechałem na miasto o 20 było już ciemno, jechało się fajnie nie było ruchu dużego, za drugim jezdziłem drugi , tez fajnie mi sie jezdziło. Teraz czekam na wydanie prawka , nie wiedziałem ,że teraz przed wydanuiem trzeba płacić ,dopiero po tygodni sie dowiedziałem i opłaciłem . Niestety nie miałem przy sobie świadectwa kw i psychotestów badań i nie wyrobią mi zawodowego,choć teraz mam . Mysle ,że można jezdzić jakiś czas na zwykłym wożąc przy sobie psychotesty i świadectwo kw.Jak myślicie? I czy wyda mi psycholog duplikat psychotestów bo gdzieś posiałem ten kwitek hehe???


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

3 październik na godzinę 12 mam egzamin z kategorii CE który zdałem za 2 podejściem.,
Moje nazwisko na literę P ale mimo to losuje zestaw zadan na placu wylosowałem parkowanie prostopadłe wjazd przodem, wyjazd tyłem i ruszanie ze wzniesienia. Do sprawdzenia miałem poziom płynu chłodzącego i światła drogowe.
Cieszę się bardzo że się udało;)Egzaminator bardzo w porządku i był również bardzo pomocny.

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2009, 10:13
Posty: 76
Samochód: MB Actros 1846 BLUETEC5 2011
Lokalizacja: South Poland

Wczoraj miałem egzamin na C+E:)
Wylosowałem trudniejszy zestaw, ale jakoś poszło bez korekty.

A B C C+E - za 1 podejściem :)

Pozdrawiam

_________________
sonixsonixsonixsonix truck driver


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

Dziś zdałem KW prawko jest CE, w poniedziałek składam dokumenty i wyczekuję nowego PJ. a później składam wniosek na KK i zamierzam ruszyć w wymarzonym kierunku xD

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2010, 15:14
Posty: 9
GG: 0
Samochód: osobowy
Lokalizacja: Lubin

Wczoraj zdałem prawo jazdy C+E. Zdawałem w Legnicy na Manie TGL 12.240. Na placu wszystko ok :mrgreen: . Miałem zestaw 4, czyli parkowanie prostopadłe przodem wyjazd tyłem oraz ruszanie na wzniesieniu. W ruchu drogowym równie dobrze, tylko raz nie trzymałem obu rąk na kierownicy i uznał to za błąd. Jeździłem ok. 50 minut. Pozdrawiam!

_________________
Volvo kocham tę markę!

TIRy na Tory? Pociągi na TIRy!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2011, 21:31
Posty: 32
GG: 0
Samochód: Opel

Kolego Volvoman gratuluję :) Pochwal się, za którym podejściem zdałeś.

_________________
SZUKAM PRACY:
Jako kierowca kat. C+E
POSIADAM:
[B,B+E][C,C+E][KW][KK] [PSYCHOTESTY]


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2011, 11:05
Posty: 6
GG: 0

Witam,
w piątek zdałem za pierwszym razem kat. C. Na placu miałem niesamowity stres i jadąc po łuku do przodu - nerwy mnie zjadły i zatrzymałem się 2 metry od słupków. Potem pomyślałem, tyle czekania i nie zdam na łuku.
Potem już na placu bez problemu: zestaw 6 - parkowanie tyłem i zawracanie na trzy razy (za pierwszym razem). Potem miasto, ponad 50 minut i jedyny problem, który też mnie mocno denerwował to problem ze zmianą biegów. Ale to nie był mój problem tylko samochodu. Zdawałem na Manie TGL 12 240.
Od przyszłego tygodnia zaczynam c+e i kw.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

Dziś zdałem teorie za 1x z 1 błędem.:D
Na sali tylko Ja zdawałem na kat.C reszta zawała kat.A,B.
Egzamin zakończyłem po 2 minutach.
Przy mnie z lewej była na pytaniu 6 jak ja skończyłem ale ona zawała 5x teorie :mrgreen: a po prawej na 14 pytaniu był.
Egzaminator mówi:
Pan już skończył (tak patrzył się: :shock: na mnie)czy PC się zawiesił bo egzamin ledwo się zaczął ??
Ja-Ja już mam koniec.
E-Pan praktyki nie ma więc zapraszam do BOK-u w celu ustalenia terminu na praktykę i życzę powodzenia.
Ja- do widzenia
Więc poszedłem do BOK i nie było inf. o wyniku egzaminu więc Pani powiedziała ze mam przyjść jak wyjdzie egzaminator z sali.
Czekałem 30 minut i termin mam na 21.XI.11 na 7.30 -strasznie długo trzeba czekać :(
Jestem 2 na liście na kat.C to znaczy że będę 2 zdawał egzamin ??

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

Gratuluję

Cytuj:
Jestem 2 na liście na kat.C to znaczy że będę 2 zdawał egzamin ??

Tego nie idzie z góry określić bo wszystko losuje komputer;)

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2011, 19:03
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Cytuj:
Jestem 2 na liście na kat.C to znaczy że będę 2 zdawał egzamin ??
Tego nie idzie z góry określić bo wszystko losuje komputer;)
Raczej egzaminator. :D
Przeważnie - alfabetycznie.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Jestem 2 na liście na kat.C to znaczy że będę 2 zdawał egzamin ??
Tego nie idzie z góry określić bo wszystko losuje komputer;)
Raczej egzaminator. :D
Przeważnie - alfabetycznie.

Pewnie też wszystko zależy od ośrodka. U nas pierwszy z listy losuje zestaw zadań, a komputer kolejność.

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2011, 19:03
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Pewnie też wszystko zależy od ośrodka. U nas pierwszy z listy losuje zestaw zadań, a komputer kolejność.
Jaki komputer? Pierwszy losuję zestaw i idziemy na plac, słowo wstępne egzaminatora (która linia obowiązuje i td.) i według listy - pierwszy podchodzi wybiera dwie karteczki z obsługi technicznej(bywa tak że wszyscy mają to samo ale to rzadkość) i jazda.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

Ja jebie, mówię że co ośrodek to co innego. Najpierw wchodzimy do sali, tam wszystko tłumaczy nam egzaminator, jak wygląda egzamin i wgl, potem pierwszy według alfabetu losuje zestaw zadań na placu i potem nam omawia te zadania. Wychodzimy z sali i idziemy do "poczekalni", tam wywołują osoby do egzaminowania w kolejności wylosowanej przez jakis k*rwa program w komputerze, wychodzimy na plac i tam czekamy na egzaminatora, on nas informuje o tym co mam do sprawdzenia z obsługi, co również wylosował komputer.


Nie wiesz co to komputer czy o co Ci chodzi.

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Cytuj:
Ja jebie, mówię że co ośrodek to co innego. Najpierw wchodzimy do sali, tam wszystko tłumaczy nam egzaminator, jak wygląda egzamin i wgl, potem pierwszy według alfabetu losuje zestaw zadań na placu i potem nam omawia te zadania. Wychodzimy z sali i idziemy do "poczekalni", tam wywołują osoby do egzaminowania w kolejności wylosowanej przez jakis k*rwa program w komputerze, wychodzimy na plac i tam czekamy na egzaminatora, on nas informuje o tym co mam do sprawdzenia z obsługi, co również wylosował komputer.


Nie wiesz co to komputer czy o co Ci chodzi.
W Radomiu jest dokładnie tak jak kolega opisał. Tylko mógł trochę grzeczniej, no ale co człowiek to inny poziom kultury :roll:

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

Cytuj:
W Radomiu jest dokładnie tak jak kolega opisał. Tylko mógł trochę grzeczniej, no ale co człowiek to inny poziom kultury :roll:

Ja przepraszam Guciek na ogół jestem kulturalny, tylko jeśli ktoś nie może zrozumieć tego co ja mówię a jest to bardzo proste to szybko się denerwuje. I w dodatku piszę takie posty jakby chciał mi wmówić że mówię zmyślone rzeczy.

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2011, 19:03
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: Śląsk

No tak, nerwy,nerwy... Zaparz melisę :D
Spoko, zrozumiałem, tylko trochę zdiwiło mnie...
W Bytomiu losowanie komputerowe tylko na B. Cięzkie kategorii tak jak pisałem wyżej.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2011, 16:37
Posty: 45
GG: 1204719
Samochód: VW POLO
Lokalizacja: POT

Myślałem że myślisz że ja wciskam kit z tym losowaniem komputerem hehe i sie zdenerwowałem ale na całe szczęscie juz sytuacja wyjasniona :wink:

_________________
Jeśli...........


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2011, 19:03
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: Śląsk

Gersio1992
Prosto zaskoczyłeś mnie całkowicie :shock:
Nigdy nie słyszałem tym. Wychodzi na to że - co WORD to obyczaj. :D
Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 29 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 127 28 29 30 3144 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: