Strona 3387 z 3493 [ Posty: 69858 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13385 3386 3387 3388 33893493 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 kwie 2023, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Kurde przyszło mi teraz chwile MANem pojeździć. Scania to jest wóz genialny w każdym calu w porównaniu do tego niemieckiego padła. Ktoś mi kiedyś mowil ze Many sa miękkie i wręcz płyną po drodze. No kurde, polemizowałbym… Scania streamline a MAN TGX to jak Audi A6 a VW Polo…



Miłego Weekendu :mrgreen:


Post Wysłano: 14 kwie 2023, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 863
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Kurde przyszło mi teraz chwile MANem pojeździć. Scania to jest wóz genialny w każdym calu w porównaniu do tego niemieckiego padła. Ktoś mi kiedyś mowil ze Many sa miękkie i wręcz płyną po drodze. No kurde, polemizowałbym… Scania streamline a MAN TGX to jak Audi A6 a VW Polo…



Miłego Weekendu :mrgreen:
Ogólnie, jak dla mnie to MAN jest bardziej miękki od Scanii, tak jak w Scaniach cię wytrzepie na nierównościach to w żadnym innym aucie nie doznasz, ale pozycja za kierownicą w MANie to porażka. A plecy mnie bolą przy dłuższej jeździe i w MANie i w Scanii.

@kierownik Też tak myślę. Już któryś raz taki przypadek na tym odcinku miałem. Ja sobie Volvo dalej lecę swoje 80-85, a koledzy Scaniami zwalniają.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 14 kwie 2023, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 832
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
https://youtu.be/sbQHuDexzLo

Za bezpieczny weekend ... :)
No a jakby inaczej. Rzucaj te swoje wynalazki i dawaj do nas. Jakiś weekend wspólny się urzeźbi jak ten onegdaj w Seredzie :)
Tam na to bp? W piątki to was tam mnogo, którym jeździsz zapukam w piątek zdziwisz się :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 1:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 222
GG: 0
Samochód: Volvo

Cytuj:
@kierownik Też tak myślę. Już któryś raz taki przypadek na tym odcinku miałem. Ja sobie Volvo dalej lecę swoje 80-85, a koledzy Scaniami zwalniają.
Tylko nie napisałeś jaki doczep ciągnął i co przewoził....
W 90% nie była to wanna ani puszka.
Proponuje Ci przejechać tę obwodnicę Szczercowa (DW 451 Oleśnica - Namysłów, DW 270 Izbica Kuj. - Brześć Kuj. czy A1 odc. Pyrzowice - Piekary Śl.) z saletrą, granulatem w BB czy z płytą MDF (a nawet i zwykłą wiórową) prędkością bliską odcięciu to pogadamy :wink:
Tutaj znaczenia nie ma jakie to auto.


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 6:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 863
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
@kierownik Też tak myślę. Już któryś raz taki przypadek na tym odcinku miałem. Ja sobie Volvo dalej lecę swoje 80-85, a koledzy Scaniami zwalniają.
Tylko nie napisałeś jaki doczep ciągnął i co przewoził....
W 90% nie była to wanna ani puszka.
Proponuje Ci przejechać tę obwodnicę Szczercowa (DW 451 Oleśnica - Namysłów, DW 270 Izbica Kuj. - Brześć Kuj. czy A1 odc. Pyrzowice - Piekary Śl.) z saletrą, granulatem w BB czy z płytą MDF (a nawet i zwykłą wiórową) prędkością bliską odcięciu to pogadamy :wink:
Tutaj znaczenia nie ma jakie to auto.
Ja to kolego pół żartem, pół serio😉wczoraj to była plandeka, ale i z wanną kiedyś za mną jadąc też tak mocno zwolnił. Dla mnie Scania to auto jak auto, żadna tam królowa, tak samo jak i Volvo, dobre auto ale też ma swoje wady. Fakt jest tylko taki że w żadnym aucie na nierównościach nie wytrzepało mnie nigdy tak jak w Scanii.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 6:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Tam na to bp? W piątki to was tam mnogo, którym jeździsz zapukam w piątek zdziwisz się :mrgreen:
Nie wiem które bp masz na myśli, ale jakiego byś nie miał na myśli, to mnie tam nie zastaniesz raczej.


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 9:03
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Scania streamline a MAN TGX to jak Audi A6 a VW Polo…
Polo to ty szanuj 8) a co do MANa można to u ciebie podsumować krótko: kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :mrgreen:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 9:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2450
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Osiągnąłem forową pełnoletniość. Dzis mija dokładnie 18 lat od mojej rejestracji na forum :mrgreen:


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 9:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

No to jak osiemnastka to…

https://youtu.be/E1YUohG_-sc

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 10:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3599
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Osiągnąłem forową pełnoletniość. Dzis mija dokładnie 18 lat od mojej rejestracji na forum :mrgreen:
Tyle lat życia zmarnować...

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

https://www.facebook.com/18123884866351 ... 7S9Ucbxw6v
Ten Tomasz Michalak tak jakby yyyyy :shock: . Korni bierzesz udział w tym roku?. Bo będziesz miał ciekawą konkuręcje.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 16:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 189
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Cytuj:
https://www.facebook.com/18123884866351 ... 7S9Ucbxw6v
Ten Tomasz Michalak tak jakby yyyyy :shock: . Korni bierzesz udział w tym roku?. Bo będziesz miał ciekawą konkuręcje.
Marketingowo piękna sprawa - rzeczywistość co innego.
Mam właśnie ten czerwony wymysł szatana :twisted: na testach.
Zgadzam się - jeżdżąc zgodnie z zasadami konkursu to spalanie piękne, ale dasz mu normalne warunki drogowe to i normalne spalanie
Cytuj:
Osiągnąłem forową pełnoletniość. Dzis mija dokładnie 18 lat od mojej rejestracji na forum :mrgreen:
Szczerze to gratulacje. A z drugiej strony wracając do początków to pewnie nawet sam nie myślałeś że rejestrując się na forum za 18 lat będziesz mieć swoje auta (ile to już bo się pogubiłem?).
Pewnie mi też gdzieś umknęło ale zapytam - tatko dalej jeździ czy już odpoczywa i tylko dumny z syna ?
PS. Volva szukaj na maskotkę do firmy a nie IVECO 😉


Edit: żeby nie było że tylko renówa zła - w każdym nowym sprzęcie tak samo - mają palić 20 czy tam ile a później wychodzi co innego


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2450
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Szczerze to gratulacje. A z drugiej strony wracając do początków to pewnie nawet sam nie myślałeś że rejestrując się na forum za 18 lat będziesz mieć swoje auta (ile to już bo się pogubiłem?).
Pewnie mi też gdzieś umknęło ale zapytam - tatko dalej jeździ czy już odpoczywa i tylko dumny z syna ?
PS. Volva szukaj na maskotkę do firmy a nie IVECO 😉
Dzięki, ale nieszczególnie wiem czy jest to powód do gratulacji - ot, kupa uciekającego czasu :wink:
Rejestrowałem się tutaj jako nastolatek. Wtedy moja wizja przyszłości wyglądała zupełnie inaczej i ani trochę nie była związana z tirami. Jednak szczeniackie plany swoje, a życie swoje i tak na obecną chwilę będzie tego ze 12 sztuk.
Tato już emeryt, ale ciągle jeździ. Aktualnie w systemie 1/1 dosiada R530V8.
W kwestii maskotki to aktualnie dość intensywnie poszukuję F12/16. Kilka sztuk już obejrzałem, ale ceny na ogół mocno nieadekwatne do stanu...


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2675
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ja na WC swoje pierwsze konto miałem jakoś na jesień 2004, natomiast na BTC zarejestrowałem się 20.04.2004 :shock: wcześniej jeszcze byl Polski Klub Miłośników Cieżarowek gdzieś w 2002-3 roku gdzie początkowo było ok 20 osób w tym Adrianna(młoda wówczas dziewczyna Kierowca z Małopolski)


Ps. Mihu coś pamiętam wpis że po liceum miałeś na dentystę iść? :D no i czerwiec 2005 jak wjechałeś do garażu nowa Magnumka z Pekaesu po przesiadce z MP1 która i tak wyglądała jak nowa :wink: :roll:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5977

Cytuj:
Cytuj:
@kierownik Też tak myślę. Już któryś raz taki przypadek na tym odcinku miałem. Ja sobie Volvo dalej lecę swoje 80-85, a koledzy Scaniami zwalniają.
Tylko nie napisałeś jaki doczep ciągnął i co przewoził....
W 90% nie była to wanna ani puszka.
Proponuje Ci przejechać tę obwodnicę Szczercowa (DW 451 Oleśnica - Namysłów, DW 270 Izbica Kuj. - Brześć Kuj. czy A1 odc. Pyrzowice - Piekary Śl.) z saletrą, granulatem w BB czy z płytą MDF (a nawet i zwykłą wiórową) prędkością bliską odcięciu to pogadamy :wink:
Tutaj znaczenia nie ma jakie to auto.
Tak się odpalić na typową weekendową prowokacyjkę :lol:
Podbijam stawkę :twisted:

Obrazek


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Widzę że chcesz być moim najlepszym forumowym kolegą:).

Kupił bym sobie te naklejki, I nakleił na te moje Kanie, w sumie ja tym nie jeżdżę, to się nie będęvwstydził:D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 kwie 2023, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5977

Post Wysłano: 16 kwie 2023, 13:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1320
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kieras, coś mi się telepie po czaszce, że taką jak twoja kania na TST widziałem całkiem nie dawno z przyciemnionymi bocznymi szybami. To woja?, czy miałem omany wzrokowe?.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 16 kwie 2023, 14:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Moja. Ciemna szybka jest już z rok.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 16 kwie 2023, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 222
GG: 0
Samochód: Volvo

Cytuj:
Moja. Ciemna szybka jest już z rok.
Kieras chce być incognito żeby wstydu nie było jak przesiądzie z FH na wóz drabiniasty :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3387 z 3493 [ Posty: 69858 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13385 3386 3387 3388 33893493 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: