Strona 3405 z 3493 [ Posty: 69858 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13403 3404 3405 3406 34073493 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 lip 2023, 10:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Ale pany jak teraz CB przeżywa renesans :D

Jedź szybciej! Czemu wyprzedzasz! Ja Cię nagrałem! Kto się tak erdoly tak tam z przodu :)

Aż się chce mieć teraz radio włączone :D
Ja od czerwca zeszłego roku jeżdżę autem bez CB wiec już zapomniałem jaka tam wrzawa panuje, ostatnio dwa tygodnie jeździłem megą i tam radio było ale nawet go nie włączyłem.
To co widziałem na A4 przez ostatnie dwa dni to już sobie wyobrażam jakie faki lecą w eterze.


Post Wysłano: 05 lip 2023, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Trzeba było zawsze tak jeździć/się zachowywać na drodze to by tego zakazu nie było ...


Obrazek


Post Wysłano: 05 lip 2023, 11:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Akurat Seba ma rację.
Sami się prosiliśmy, wyjeżdżanie pod osobowe, jazda o pół oczka, czy debilne przyśpieszanie.

Jak sam się kultury nie nauczysz, to inni Cię nauczą :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 05 lip 2023, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Akurat Seba ma rację.
Sami się prosiliśmy, wyjeżdżanie pod osobowe, jazda o pół oczka, czy debilne przyśpieszanie.

Jak sam się kultury nie nauczysz, to inni Cię nauczą :wink:
Nie wiem czy się prosiliśmy. Pewnie trochę tak, ale jednak to genialne posunięcie rządu.
Kiełbasa wyborcza i podreperowanie budżetu w jednym.
Tak jak te darmowe autostrady, gdzie przeciętny Kowalski zaoszczędzi te 20-50 zł w drodze na wakacje, ale za to będzie piał z zachwytu jaki to rząd łaskawy że opłaca mu tę drogę...


Post Wysłano: 05 lip 2023, 11:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Mnie najbardziej podoba sie pisk kierowcow z osobówek. Ciezarowki byly zle bo wyprzedzaly i ich blokowaly. Przez chwile seba jeden z drugim mial blysk w oku ze w końcu bedzie pedzil cala droge od katowic do raju niemieckiego 140 a tu nagle czar prysl bo kolumne kilkudziesięciu ciezarowek na prawym pasie wyprzedza autobus z predkoscia 100 albo janusz z Grażyna jadący 110. I teraz zamiast poczekac kilkadziesiat sekund to musi czekac kilka minut

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 lip 2023, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Akurat Seba ma rację.
Sami się prosiliśmy, wyjeżdżanie pod osobowe, jazda o pół oczka, czy debilne przyśpieszanie.

Jak sam się kultury nie nauczysz, to inni Cię nauczą :wink:
Nie wiem czy się prosiliśmy. Pewnie trochę tak, ale jednak to genialne posunięcie rządu.
Kiełbasa wyborcza i podreperowanie budżetu w jednym.
Tak jak te darmowe autostrady, gdzie przeciętny Kowalski zaoszczędzi te 20-50 zł w drodze na wakacje, ale za to będzie piał z zachwytu jaki to rząd łaskawy że opłaca mu tę drogę...
Wszyscy trzej macie rację.

Sami sobie na to zapracowaliśmy (no ja nie, bo albo 83, albo 93 zależnie od okoliczności), a PiS to podłe [wycenzurowano], którzy wykorzystali sytuację żeby oblizać tyłki chamom którzy autostradę widzą raz do roku.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 05 lip 2023, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 863
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Akurat Seba ma rację.
Sami się prosiliśmy, wyjeżdżanie pod osobowe, jazda o pół oczka, czy debilne przyśpieszanie.

Jak sam się kultury nie nauczysz, to inni Cię nauczą :wink:
Nie wiem czy się prosiliśmy. Pewnie trochę tak, ale jednak to genialne posunięcie rządu.
Kiełbasa wyborcza i podreperowanie budżetu w jednym.
Tak jak te darmowe autostrady, gdzie przeciętny Kowalski zaoszczędzi te 20-50 zł w drodze na wakacje, ale za to będzie piał z zachwytu jaki to rząd łaskawy że opłaca mu tę drogę...
Wczoraj nawet przy wejściu do kibla na MOPie na A1 widziałem kartkę z informacją o "zniesieniu opłat za autostrady". Propagandę opanowali do perfekcji...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 05 lip 2023, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1611
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Cytuj:
Trzeba było zawsze tak jeździć/się zachowywać na drodze to by tego zakazu nie było ...


Obrazek
Ile Ty masz lat? 20 z groszem ... :roll:
Cytuj:
Mnie najbardziej podoba sie pisk kierowcow z osobówek. Ciezarowki byly zle bo wyprzedzaly i ich blokowaly. Przez chwile seba jeden z drugim mial blysk w oku ze w końcu bedzie pedzil cala droge od katowic do raju niemieckiego 140 a tu nagle czar prysl bo kolumne kilkudziesięciu ciezarowek na prawym pasie wyprzedza autobus z predkoscia 100 albo janusz z Grażyna jadący 110. I teraz zamiast poczekac kilkadziesiat sekund to musi czekac kilka minut
Ale to jest uzasadnione, a nie, że jedzie sznur osobówek lewym i osioł się wcina perfidnie by łyknąć jadącego 2km/h wolniej by za 5 km na zjeździe zjechać ... Można się wyprzedzać nawet o pół km różnicy - jak masz pustą drogę.
A to wcześniej wspomniane przyspieszanie kiedy Cię ktoś wyprzedza - to już w ogóle szczyt szczytów.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 1xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 05 lip 2023, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1850
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Wczoraj nawet przy wejściu do kibla na MOPie na A1 widziałem kartkę z informacją o "zniesieniu opłat za autostrady". Propagandę opanowali do perfekcji...

Nie zapominaj o kartkach w sklepach, na stacjach, itp. itd. :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 06 lip 2023, 15:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2601
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
A poznaliście już nowego "kolege kolegi" co to dostał mandat za wpuszczenie innego duzego z rozbiegowki ? To chyba ten sam co to go na biedronce pachołkami poobstawiali .
Ja w Niemczech dostałem (prywatnie i osobiście, żaden kolega) kilka lat temu :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 06 lip 2023, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3599
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Na A12 w sumie mi się zdarzało wpuszczać Policję czy BAG i tyle co podziękowali. No ale... jak chcesz uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 07 lip 2023, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1473
GG: 1

Taka sprawa, może ktoś się orientuje.
Jeździmy do Czech na hutę trzyniec. Tylko tam zawsze i nigdzie indziej.
Cieszyn -> Trynieckie Zelazary i z powrotem.
Mamy czeskie myta w każdym aucie ale od pewnego czasu przychodzą email to firmy żeby zapłacić xxx € bo opłaty nie są ściągane albo oddać go boxa.
Z tego co patrzyłem to ten odcinek który pokonujemy jest niepłatny i chyba zmieniło się to odkąd na 11 na zyline pojawił się zakaz dla tranzytu.
W związku z tym, możemy oddać go boxy i jeździć bez ten odcinek czy jedyna opcja to raz na te pół roku przejechać gdzieś kawałek płatnym odcinkiem ?
Chodzi mi o to czy wogole po Czechach można jeździć ciężarówka bez urządzenia jeśli się jeździ nieplatnymi drogami ?


Post Wysłano: 07 lip 2023, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1072
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

46tka na odcinku do zjazdu na starą drogę do Zliny jest obwodnicą Czeskiego Cieszyna, więc powinna być niepłatna.


Post Wysłano: 07 lip 2023, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1361
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
(...)
Chodzi mi o to czy wogole po Czechach można jeździć ciężarówka bez urządzenia jeśli się jeździ nieplatnymi drogami ?
Nie wiem jak to jest teraz ponad 10 lat temu, jeździłem regularnie z Cieszyna do Bogumina drogą 67. Podobnie jak w Twoim przypadku tylko Cieszyn - Bogumin - Cieszyn nigdzie indziej. Jeszcze w Cieszynie był stary terminal. Pierwszy raz gdy jechałem chciałem wziąć BOXa. Czeszka się pośmiała, powiedziała, że na ta drogę nie potrzebuje urządzenia w ogóle. Jeździłem bez BOXa ja i jeszcze 5 innych aut nikt nigdy nie miał problemów.

_________________
Hello boss! Majkel...
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 07 lip 2023, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Chodzi mi o to czy wogole po Czechach można jeździć ciężarówka bez urządzenia jeśli się jeździ nieplatnymi drogami ?
Tak


Post Wysłano: 07 lip 2023, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2019, 23:27
Posty: 46

Jak masz boxa to jaki problem raz w miesiacu pojechać kawałek obwodnicą i zapłacić 15 koron. Oddasz boxy a potem będzie droga zamknięta i będziesz musiał wjechać na płatna i będziesz kombinował.
Cytuj:
Taka sprawa, może ktoś się orientuje.
Jeździmy do Czech na hutę trzyniec. Tylko tam zawsze i nigdzie indziej.
Cieszyn -> Trynieckie Zelazary i z powrotem.
Mamy czeskie myta w każdym aucie ale od pewnego czasu przychodzą email to firmy żeby zapłacić xxx € bo opłaty nie są ściągane albo oddać go boxa.
Z tego co patrzyłem to ten odcinek który pokonujemy jest niepłatny i chyba zmieniło się to odkąd na 11 na zyline pojawił się zakaz dla tranzytu.
W związku z tym, możemy oddać go boxy i jeździć bez ten odcinek czy jedyna opcja to raz na te pół roku przejechać gdzieś kawałek płatnym odcinkiem ?
Chodzi mi o to czy wogole po Czechach można jeździć ciężarówka bez urządzenia jeśli się jeździ nieplatnymi drogami ?


Post Wysłano: 07 lip 2023, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3170
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

POTĘŻNE APOLLO nie dla cystern.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 07 lip 2023, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7211
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Opowiadasz, przecież ci powiedzą że to od zwracania w miejscu

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 07 lip 2023, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 963
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Kurła, a ja miesiąc temu kupiłem na ostatnią oś. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 07 lip 2023, 22:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Podobne rzeczy działy mi się w GY...
Gdzie jestem nauczony szanowania opon.

Założyli mi ostatnio trademaxy, to już mi jedną odparzyło, dobrze że człowiek głupi i obchodzi skład przy tankowaniu.

Długi
To twoja wina!
Gdybyś opierdzielił znaczki w kołach na biało! To by się takie cuda nie działy!!!!

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3405 z 3493 [ Posty: 69858 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13403 3404 3405 3406 34073493 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: