Strona 3418 z 3493 [ Posty: 69853 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13416 3417 3418 3419 34203493 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 sie 2023, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1849
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Panowie, męczy mnie jedna sprawa. Otóż wczoraj prowadziłem nowe auto z serwisu, pech chciał, że DKV nie aktywowało w BOXie jeszcze funkcji Etoll. No i jak na złość, na nieczynnych bramkach w Toruniu stała ta taka nieoznakowana siwa osobówka z kamerką na dachu (to taki banner na dachu jak pod koguty policyjne, z tym że zamiast kogutów jest na środku wbudowana kamera). Kiedyś słyszałem, że to niby typowo sprzęt do wykrywania Etoll. No ale, też jedni mówili, że nieoznakowany celnoskarbowej i ta kamerka ma na celu sprawdzać auta, które jeżdżą na SENT. Tak czy inaczej, nie puścili się za mną i nikt mnie nie zatrzymał, tylko czy za miesiąc nie przyjdzie pokuta w postaci jakiegoś zdjęcia. :mrgreen: Ktoś jest bardziej zorientowany w tym temacie?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 05 sie 2023, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
ale muszę powiedzieć że wkładanie niektórych kołków to dramat.
Kołki wkładałeś w kota czy w tę budowlę? :)


Post Wysłano: 05 sie 2023, 16:23
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

W kota, cholernie nie chciał współpracować :D

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 05 sie 2023, 16:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:
W kota, cholernie nie chciał współpracować :D
Słowa klucz na następny raz:
- kocimiętka
- wazelina
- taśma klejąca (żeby nie pękł)


Post Wysłano: 05 sie 2023, 16:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Panowie, męczy mnie jedna sprawa. Otóż wczoraj prowadziłem nowe auto z serwisu, pech chciał, że DKV nie aktywowało w BOXie jeszcze funkcji Etoll. No i jak na złość, na nieczynnych bramkach w Toruniu stała ta taka nieoznakowana siwa osobówka z kamerką na dachu (to taki banner na dachu jak pod koguty policyjne, z tym że zamiast kogutów jest na środku wbudowana kamera). Kiedyś słyszałem, że to niby typowo sprzęt do wykrywania Etoll. No ale, też jedni mówili, że nieoznakowany celnoskarbowej i ta kamerka ma na celu sprawdzać auta, które jeżdżą na SENT. Tak czy inaczej, nie puścili się za mną i nikt mnie nie zatrzymał, tylko czy za miesiąc nie przyjdzie pokuta w postaci jakiegoś zdjęcia. :mrgreen: Ktoś jest bardziej zorientowany w tym temacie?
Olej to. Jeden koleś z tego naszego burdlu, z pół roku jeździł z odpiętym od prądu urządzeniem, i nic.

Moje asy... No cóż, temat jest trudny. Wiem o 2 akcjach że jechali bez kasy. Nigdy nic nie przyszło, a ile było tych jazd bez kasy, tak naprawdę nikt nie wie. Teraz mam automatyczne doładowanie z karty, ale to podobno czasem poprostu nie działa, albo działa z opóźnieniem 48h, I przez te 48h auta jeżdżą bez kasy. Nigdy nic nie przyszło.

W Etollu jest taki burdel, sam system jest na tyle dziurawy i niesprawny, że same organy kontrolujące nie mają pewności czy to auto które właśnie przejechało faktycznie nie ma opłaty, czy to błąd systemu.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 05 sie 2023, 17:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1849
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ok, dzięki wielkie, bo nie dawało mi to spokoju. :D Też właśnie słyszałem, że cały ten etoll to masakra.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 05 sie 2023, 17:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 863
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Mnie parę miesięcy temu ściągnęło ITD z A4. Tym busikiem do kontroli opłat. Powód, brak środków na koncie. Teoretycznie powinno przychodzić powiadomienie na maila o niskim stanie konta, w praktyce nie przychodziło. Okazało się że na koncie było -5 zł. Chłopaki byli spoko i skończyło się na tym że puścili mnie dalej po wpłacie środków na konto. Po tym została dodana karta i ustawione automatyczne pobieranie środków jak spadnie do 100 zł bodajże. I teraz przychodzą powiadomienia na maila i o niskim stanie konta i o pobranych środkach, chociaż wiosną coś im się poprzestawiało i przez parę tygodni maile nie dochodziły i nie pobierało automatycznie środków z karty. Działa ten system tak samo jak wszystko w tym naszym pięknym państwie.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 05 sie 2023, 17:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 206
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Cytuj:
Witam , jak najlepiej jechac z Sieradza do Działoszyna ? Miałem leciec do Wielunia i drogą 486 ale podobno jest zamknięta , z Wielunia na Mierzyce Kamion Działoszyn przelecę ? Będe jechal zestawem na pustaka .

Jak jeszcze nie przejechałeś to sieradz wieluń osjaków siemkowice działoszyn. Najszybciej teraz bo reszta remonty i objazdy . tutaj kawałek w osjakowie masz remontu ale spokojnie przejedziesz . Na mierzyce i kamion sie nie pchaj bo zakazy. Do którego burdelu w mojej miejscowosci lecisz ?


Post Wysłano: 05 sie 2023, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2450
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Pewien niebieski DAF XF 510, swego czasu prezentowany na Forum, drugi raz wylądował na placu poleasingowym. Coś nie ma farta ten wóz.


Post Wysłano: 05 sie 2023, 23:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Cytuj:
W kota, cholernie nie chciał współpracować :D
Słowa klucz na następny raz:
- kocimiętka
- wazelina
- taśma klejąca (żeby nie pękł)

Zawsze to miło jak na forum ktoś bardziej doświadczony w danej kwestii coś podpowie :wink:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 06 sie 2023, 3:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Zawsze to miło jak na forum ktoś bardziej doświadczony w danej kwestii coś podpowie :wink:
Skończyłem japońską szkołę obsługi kota

https://youtu.be/mdBegLNE6OU


Ostatnio zmieniony 06 sie 2023, 13:59 przez dies_nefastus, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 06 sie 2023, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:16
Posty: 110

Cytuj:
Cytuj:
Witam , jak najlepiej jechac z Sieradza do Działoszyna ? zestawem na pustaka .

Jak jeszcze nie przejechałeś to sieradz wieluń osjaków siemkowice działoszyn. Najszybciej teraz bo reszta remonty i objazdy . tutaj kawałek w osjakowie masz remontu ale spokojnie przejedziesz . Na mierzyce i kamion sie nie pchaj bo zakazy. Do którego burdelu w mojej miejscowosci lecisz ?
W poniedziałek po zrzutce w biedrze będę atakował, a dokładnie to Kolonia Lisowice .


Post Wysłano: 06 sie 2023, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5976

Cytuj:
Pewien niebieski DAF XF 510, swego czasu prezentowany na Forum, drugi raz wylądował na placu poleasingowym. Coś nie ma farta ten wóz.
O tym aucie mówisz?
https://www.flickr.com/photos/73848919@ ... otostream/


Post Wysłano: 06 sie 2023, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1473
GG: 1

Orientuje się ktoś trochę w autotransporterach ?
Chodzi mi o jakieś firmy ze śląska a najlepiej Bielsko + 100 km które zatrudniają bez doświadczenia w systemu pn-pt ?


Post Wysłano: 06 sie 2023, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2010, 20:11
Posty: 155
Samochód: Tandem
Lokalizacja: Chełmo/Radomsko

Cytuj:
Orientuje się ktoś trochę w autotransporterach ?
Chodzi mi o jakieś firmy ze śląska a najlepiej Bielsko + 100 km które zatrudniają bez doświadczenia w systemu pn-pt ?
Global motion

_________________
Za bezpieczny...


Post Wysłano: 06 sie 2023, 23:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2450
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Dokładnie o tym.


Post Wysłano: 07 sie 2023, 14:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3170
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

A czego on taki sławny?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 07 sie 2023, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2675
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

To nie jest ten sam kolega co miał wcześniej mana TGX V8 ?? :>

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 sie 2023, 23:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Był ktoś z Manem V8 co nawet gdzieś po Majorkach trasy robił i później dobrali właśnie takiego Dafa jak mnie pamięć nie myli to środek kabiny był obijany …


Post Wysłano: 08 sie 2023, 6:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Ja pamiętam, że ten Man V8 zżerał straszne ilości paliwa, i że firma się po jakimś czasie zawinęła.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3418 z 3493 [ Posty: 69853 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13416 3417 3418 3419 34203493 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: