Strona 3421 z 3493 [ Posty: 69849 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13419 3420 3421 3422 34233493 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 sie 2023, 0:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1362
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Generalnie problem z udostępnianiem Internetu mi nie przeszkadza,mam 2 telefon na sam Internet,więc to co pobiera navi to prawie nic z pakietu.Mam teraz rozkminę,bo jestem mega przyzwyczajony do TT,ale też nim trochę rozczarowany.Z drugiej strony mam teraz ofertę na fabrycznie nową TT GO Expert 7 '' za 1200zł,co jest dość sporą różnicą względem Experta Plus za lekko ponad 2tys,z jakoś niezbyt znaczącymi zmianami względem wcześniejszego Experta.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 20 sie 2023, 1:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1847
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Z tego co wyczytałem, to ten Expert + od zwykłego, różni się tylko pierdołami. M.in. wejście do ładowania zastąpili z miniUSB na USB typu C. :mrgreen: A to akurat wiadomo, naprawdę wielka pierdoła... Lepiej zrobiliby kartę pamięci, bo jej najbardziej brakuje.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 20 sie 2023, 10:40

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 189
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Mam garmina od roku.
Prowadzi czasami dziwnie - szczególnie widać to gdy wjeżdża się na jakaś wiochę. W większości przypadków ja dojeżdżam inną drogą niż wszyscy 😀. Ogromnym minusem jest to że nie ma za bardzo opcji wyboru trasy i przez to na siłe próbuje oszczędzać kilometry. Czasami to wyglada tak że oszczędzi 2 km i stąd cyrk o którym wyżej napisałem - pociągnie krótsza drogą zamiast nadrobić te kilka km i pojechać lepszą.
Poza tym po ostatniej aktualizacji złapało jakiś problem że naprawdę jeździć się nie dało - trzeba było atlas wyciągać. W sklepie którym kupiłem dostałem info że wrócić do ustawień fabrycznych i jeszcze raz zrobić aktualizacje. Chyba pomogło bo kierowca teraz jeździ 2 tydzień i nie narzeka.
Co do internetu - garmin ma dwie opcje - korzystanie z DAB+ albo online. I ogólnie odchodzą od DAB i zalecenie jest aby miała dostęp do netu. Przy włączonym DAB w DE sobie jeszcze radzi i nie wariuje, ale już w CH zwezke traktuje jako całkowicie zamknięta drogę o za cholerę nie puści daną trasą.
Czy jestem zadowolony ? Średnio. Czy kupił bym drugi raz ? Raczej nie.


Post Wysłano: 20 sie 2023, 10:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1362
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dzięki za Wasze opinie.Wybór padł jednak kolejny raz na TT,tym bardziej że Go Expert 7'',jest teraz w promocji -35%,i za fabrycznie nową navi mam cenę niższą o kilka stów niż w sklepach,i tańszą niż większość oferowanych używanych 6250 czy GO Expert.W mojej opinii nie warto dopłacać ponad 800zł za tego Expert +.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 21 sie 2023, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1847
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Panowie, był ktoś może w Ikei koło Genk w Mercuriuslaan? Mam na środę na 16 awizo, ale jakbym był prędzej to rozładują czy sztywno godzin się trzymają?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 sie 2023, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5976

Dobre W5W LED? Bosma poddała się po dosyć niedługim czasie :/


Post Wysłano: 21 sie 2023, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Cytuj:
Panowie, był ktoś może w Ikei koło Genk w Mercuriuslaan? Mam na środę na 16 awizo, ale jakbym był prędzej to rozładują czy sztywno godzin się trzymają?
Jeździłem tam 3 lata temu dosyć regularnie. Czasem wzięli trochę wcześniej czyli 2 lub 3 godziny przed, ale i tak wyjeżdżałem zgodnie z awizacją. Więcej niż 3 godziny przed nigdy nie próbowałem

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 21 sie 2023, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1847
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ok dzięki, to jadę na awizo, bo Belgusy to raczej chętni do szybszych rozładunków to właśnie nie są...

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 sie 2023, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 963
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Dobre W5W LED? Bosma poddała się po dosyć niedługim czasie :/
Twoja Scania na SK z HDSem była dziś na robocie w Wodzisławiu Śląskim? :P

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 21 sie 2023, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 648
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Człowiek się wykosztował żeby nad polskie morze pojechać ,naród biedny pewnie pusto będzie :mrgreen: . Nie ma gdzie koca rozłożyć i trza uczyć się jezyka United Ameryka ,bo co drugi parawan :wink: .


Post Wysłano: 21 sie 2023, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 544
GG: 0

Kupował ktoś ostatnio osobówkę? Ja chciałem ale... ceny kosmos. Za stare 13-14 letnie ulepy w benzynie po 35 tysięcy wołają. Diesle trochę taniej a w sumie to nawet znacznie. Czy to coś spadnie czy jakie przewidywania?


Post Wysłano: 22 sie 2023, 0:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

A ja właśnie się zastanawiam czy swoje nie eksportować do polski na sprzedaż bo ceny o wiele bardziej atrakcyjne ;)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 sie 2023, 4:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2011, 22:27
Posty: 55

Cytuj:
Panowie, był ktoś może w Ikei koło Genk w Mercuriuslaan? Mam na środę na 16 awizo, ale jakbym był prędzej to rozładują czy sztywno godzin się trzymają?
Marne szanse. Jak zajedziesz wcześniej idź się zameldować to napiszą Ci na kartce o której masz wjeżdżać. Jeździliśmy tam co tydzień przez 2 lata to zawsze godzinę wcześniej tylko brali. Parking jest, wc i prysznic 24h otwarte, najważniejsze się nie spóźnić bo dwa dni wyjęte z życia.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 7:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Kupował ktoś ostatnio osobówkę?
Chętnie poczytam :mrgreen: Też się rozglądam i oprócz cen to sporo dylematów, bo opinie na temat danych aut są naprawdę różnorakie :D


Post Wysłano: 22 sie 2023, 7:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 648
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Cytuj:
Kupował ktoś ostatnio osobówkę? Ja chciałem ale... ceny kosmos. Za stare 13-14 letnie ulepy w benzynie po 35 tysięcy wołają. Diesle trochę taniej a w sumie to nawet znacznie. Czy to coś spadnie czy jakie przewidywania?
Ja w zeszłym roku szukałem dla żony fury max 2 latka, ludzi trochę pogięło z cenami .Skończyło się na nowym w cenie roczniaka, tylko trzeba było poczekać na auto ,a że mi się nie spieszyło .Żonka łapała doświadczenie na moim aucie ja z kumplami z pracy dojeżdżałem do roboty.
Apropo cen do zeszłego roku ,to Yaris ( nowy) podrożał od zeszłego roku o 12 tys. W Toyocie w zeszłym roku była też gwarancja ceny ,dopóki € nie podskoczy powyżej 5 pln to nic się nie zmieni. Ale w tym roku już z tego zrezygnowali ze względu niby na zmiany cen podzespołów i koszty produkcji


Post Wysłano: 22 sie 2023, 8:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Kupował ktoś ostatnio osobówkę? Ja chciałem ale... ceny kosmos. Za stare 13-14 letnie ulepy w benzynie po 35 tysięcy wołają. Diesle trochę taniej a w sumie to nawet znacznie. Czy to coś spadnie czy jakie przewidywania?
Kupuje osobowke od 3lat i stwierdzam ze chyba za swojego zycia w polsce jej nie kupie bo za duza cebula jestem. Taka mala dygresja. 10 lat temu kupilem 8letniego sedana za 14tys co prawda francuskiego ale na full wypasie. Byla to na tamte czasy równowartość 2 moich wypłat. Tydzien temu siostra kupila również 8letniego sedana co prawda niemieckiego ale w bieda edyszyn za 55tys co jest rownowartoscia 4 aktualnych wyplat. To tak na marginesie gdyby ktoś sadzil ze stac go na wiecej bo wiecej zarabia

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 22 sie 2023, 9:13

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 189
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Nie kupowałem ale właśnie sprzedaje.
Chyba za dużo mówię - bo po informacji o tym że dwumasa się odzywa i że auto ma jakieś ryski/wgniotki parkingowe to delikwent odrazu kończy rozmowę.
Dodam jeszcze że odrazu zaznaczam kupującemu że jak wyłoży kasę to po spisaniu umowy lecimy do hurtowni, biorę dwumasę i dorzucam do auta gratis.
Trzeba chyba mówić że nic nie puka stuka i fura prymasort 😁
Edit: a jeśli już chodzi o zakupy to dlatego ja preferuje rynek USA. Wylicytuje, przyjedzie, naprawię i mam auto które co by nie było wyjdzie taniej jak z EU.


Ostatnio zmieniony 22 sie 2023, 9:22 przez kamil325, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 22 sie 2023, 9:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 19:05
Posty: 120
GG: 4686688
Samochód: SCANIA
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Dobre W5W LED? Bosma poddała się po dosyć niedługim czasie :/
https://allegro.pl/oferta/w5w-cree-led- ... 6917380164 Cztery lata i ani jedna nie padła.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 9:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3170
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Kupował ktoś ostatnio osobówkę? Ja chciałem ale... ceny kosmos. Za stare 13-14 letnie ulepy w benzynie po 35 tysięcy wołają. Diesle trochę taniej a w sumie to nawet znacznie. Czy to coś spadnie czy jakie przewidywania?
Jop, olx, dwie godziny później stał pod domem. 1800 zł 8)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 9:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Oni wszyscy chcą kupić perełećke, a jak ty na wjazd mówisz, że trzeba zrobić to i tamto, to wychodzi że auto odstaje od wyobrażenia. Jakieś ryski w kilku / kilkunastoletnim aucie? Przecież to nie do pomyślenia.

Poprostu, zbuduj z nich dobre wyobrażenie tego auta. Kłam ile wlezie, jak się przyczepi że dwumas dzwoni, to mów że dzwoni opaska na wydechu itp.

Polski klient tak lubi.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3421 z 3493 [ Posty: 69849 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13419 3420 3421 3422 34233493 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kamil325, Marecki i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: