Strona 3422 z 3493 [ Posty: 69848 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13420 3421 3422 3423 34243493 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2023, 9:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ceny u nas są ciekawe, sąsiadka kupiła teraz Fiata 500 silniczek 990cm 3 garowy mhev i takie coś bez żadnych wypasów 72 koła :shock:

Teraz z innej perspektywy…. 8)
Byłem teraz u teściów w Kanadzie, też się nasłuchałem jakie to ceny itp. Pojechałem z teściem do salonu Toyoty bo zamawiałakurat nową Rav4, co się nabiadolił ile to teraz auta kosztują itp finalnie się okazało że za nową Ravke w podstawie trza wybecalować aż…..32 tysiące :lol: :lol: :lol:
Serio niby to cena netto ale tam nawet vatu maja tylko 13%…..
Kurde o czym tu gadać zarobki sa takie same właściwie, minimalna coś koło 2600 a drajwer bierze koło 8000 wiec można powiedzieć że jest przełożenie 1/1…
Hitem to już było jak ludzie jeżdżą po całym mieście i szukają najtańszej stacji bo ceny paliw sa niedopuszczalne…. :lol: Poprostu 1,59 za litr :x :lol: :lol:


Post Wysłano: 22 sie 2023, 10:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2818
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Oczywiscie jak wszedzie na świecie kazdy moze powiedziec ze kiedys bylo lepiej ale tam np kierowca moze kupic nowe auto sredniej klasy za 5wyplat a u nas za 15 i tak jest z wieloma produktami.

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 22 sie 2023, 10:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1195
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Jestem na etapie poszukiwań... Mamusia sobie wybrała mini coopera... Wspólnie ustaliliśmy, ze rocznik powyżej 2007 i silnik 1.6 wolnossący. Ona to by od razu chciała S, ale tam siedzi thp... Jak odrzuciła kolory które jej się nie podobają, dorzuciła co ma miec z wyposażenia to zostało mało ofert :lol: największym problemem jest rozpiętość cen przy danym roczniku. Potrafi sie trafić 2007 rok z niby 120 k na szafie i 2013 rok ze 180 k na szafie. Wszystko z importu w tej samej cenie. Bądź mądry i wybierz tego właściwego :|

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 22 sie 2023, 10:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2011, 14:24
Posty: 75

3 lata temu sprzedawałem Astrę G, która była w rodzinie od nowości. Cenę zrobiłem wyższa od średniej, żeby ominąć idiotów, którzy przyjadą Opla mierzyć miernikiem i szukać kwadratowych jaj. Samochód wisiał chyba 2 miesiące. Było kilka telefonów z dziwnymi pytaniami i w ciągu tygodnia było dwóch oglądających. Pierwszy chciał to wziąć na firmę, ale coś tam w przepisach mu nie pasowało i zrezygnował. Drugi męczył mnie z pół godziny przez telefon. Mówiłem realnie co mam, że ideal to nie jest, ale przeszedł tydzień wcześniej przegląd. I generalnie całą gadka w takim tonie. Mówi że jak jest tak jak mówię to on już przez telefon go bierze, bo oglądał już tyle perełek, które się okazały wrakami, że ręce opadły. Finał? Przyjechał obejrzał i mówi biorę ale tradycja nakazuje się przejechać. Także trzeba poczekać na kogoś świadomego, że kupuje używany samochód.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 14:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Polski klient tak lubi.
Właśnie mi się przypomniało że kiedyś Kieras chciałeś żeby ci dać znać jakbym sprzedawał swoje volvo, może jesteś wciąż zainteresowany :>
Cytuj:
Jak było dobre dla dyrektora, to i dla Kierownika się nada :D...

Kiedy będziesz to sprzedawał bo się podpaliłem.
Ten łogiń się dali tli? 8)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 sie 2023, 14:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Dzięki za pamięć, ale od ostatniego piątku jestem dumnym płatnikiem rat leasingowych za to toczydełko:

Obrazek

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 sie 2023, 14:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Obrazek

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 sie 2023, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3599
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Jaki motor? B, T czy D?
BLISa włożyli?
Podoba się dla mnie, aczkolwiek osobiście to już bym poszedł w hybrydy, a jk tak to moim zdaniem tylko Toyota/Lexus umie w takie rzeczy. Teraz mam ostatniego pieciocylindrowego Diesla, już w Euro 6, więc progresu już nie zrobię, bo E7 to pewnie nawet nie będzie w D.
Niemniej w porównaniu do poprzedniego modelu, takie XC60 to już postęp spory.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 468
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Cytuj:
Dzięki za pamięć, ale od ostatniego piątku jestem dumnym płatnikiem rat leasingowych za to toczydełko:

Obrazek
Kierowniku zacna fura bardzo mi się XC podoba :)


Post Wysłano: 22 sie 2023, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5924
Samochód: Volvo FH

Cieszy mnie że się podoba.
Blisa nie ma. Z gotowców które stały w salonach do odbioru na już, z całej Pl, to mi najbardziej odpowiadało.
Poza Blisem i wentylowanymi fotelami, w sumie ma wszystko czego bym sobie życzył.
Zrobiłem tym ze 300km po Skach, I te asystenty, aktywny tempomat z utrzymaniem pasa, i to line keeping Aid, najchętniej bym wyłączył na stałe. Przykra sprawa nie da się.

W Warszawie stoi xc60 T6, Recharge, gotowiec, za 35kzł więcej. Była przez chwilę opcja żeby po to jechać, ale już ten znacząco (tak ze dwa razy) przekroczył budżet :D .

Edit:
Motownia B5 miękka hybryda, razem 264km chyba, Awd, wersja Plus Dark czy coś takiego.
Teraz chromy są passę, tutaj nie ma ani jednego elementu w chromie, wszystko jest w czarnym połysku.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 22 sie 2023, 17:09 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 22 sie 2023, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3293
Lokalizacja: eu

Cytuj:


Właśnie mi się przypomniało że kiedyś Kieras chciałeś żeby ci dać znać jakbym sprzedawał swoje volvo, może jesteś wciąż zainteresowany
Wiele pan żądasz?


Post Wysłano: 22 sie 2023, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Cytuj:
A ja właśnie się zastanawiam czy swoje nie eksportować do polski na sprzedaż bo ceny o wiele bardziej atrakcyjne ;)
Moge ci je przywieźć z Szwecji :D

woze co tyg fury z S


Post Wysłano: 22 sie 2023, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 648
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Obrazek
Fota z fb . Jakoś dziwnie się patrzy, lepiej się patrzy na starą paryżanke 🤣🤣


Post Wysłano: 22 sie 2023, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3599
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ciekawe czy też tyle wytrzyma.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 22 sie 2023, 18:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:

Wiele pan żądasz?
Jakbym dostał w PL około 130 tysięcy pln to byłbym zadowolony ale z drugiej strony chyba będę zmuszony sprzedać tutaj bo i tak muszę coś kupić za to. Może w rozliczeniu na coś fajnego wymienię.

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 sie 2023, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5976

Cytuj:
Twoja Scania na SK z HDSem była dziś na robocie w Wodzisławiu Śląskim? :P
Nie ;)
Cytuj:
Kupował ktoś ostatnio osobówkę? Ja chciałem ale... ceny kosmos. Za stare 13-14 letnie ulepy w benzynie po 35 tysięcy wołają. Diesle trochę taniej a w sumie to nawet znacznie. Czy to coś spadnie czy jakie przewidywania?
Brać diesla i się nie [wycenzurowano] z benzynami. Szukałem w zeszłym roku (segment C-D) i nic sensownego nie znalazłem. A jak sobie jeszcze dorzucisz, żeby miało turbo i najlepiej było do gazu, to zostaje Opel, albo Volvo.
Cytuj:
A ja właśnie się zastanawiam czy swoje nie eksportować do polski na sprzedaż bo ceny o wiele bardziej atrakcyjne ;)
Z S o ile nie złapało rdzy to dobra opcja, zazwyczaj przyzwoicie wyposażone i pewna historia. Nie są to może cukiereczki z CH albo DE, że mają tylko 180k przebiegu i full opcję, no ale cóż.
A ciężarówki to już w ogóle fajne, chodzi za mną jakieś FH16 :D
Cytuj:
https://allegro.pl/oferta/w5w-cree-led- ... 6917380164 Cztery lata i ani jedna nie padła.
Dzięki, zamówię. A T4W coś takiego, żeby świeciło w każdą stronę? Jakieś doświadczenia z tymi żarówkami?
https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-t ... 2003979165


Post Wysłano: 22 sie 2023, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2674
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Obrazek
Fota z fb . Jakoś dziwnie się patrzy, lepiej się patrzy na starą paryżanke 🤣🤣
Dla nich to będzie przeskok jak w momencie upadku PRL zaczęto kupować zachodnie ciężarówki :lol:
Jak szofer połączy się radiem z BT w telefonie :shock:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 22 sie 2023, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1847
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Cytuj:
Panowie, był ktoś może w Ikei koło Genk w Mercuriuslaan? Mam na środę na 16 awizo, ale jakbym był prędzej to rozładują czy sztywno godzin się trzymają?
Marne szanse. Jak zajedziesz wcześniej idź się zameldować to napiszą Ci na kartce o której masz wjeżdżać. Jeździliśmy tam co tydzień przez 2 lata to zawsze godzinę wcześniej tylko brali. Parking jest, wc i prysznic 24h otwarte, najważniejsze się nie spóźnić bo dwa dni wyjęte z życia.
Dzięki za info, postanowiłem że jadę na awizo. :)
Cytuj:
Dzięki za pamięć, ale od ostatniego piątku jestem dumnym płatnikiem rat leasingowych za to toczydełko:

Obrazek
Ja na miejscu twoich kierowców, już bym czekał pod biurem na rozmowę o podwyżce. :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 22 sie 2023, 21:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Moge ci je przywieźć z Szwecji :D

woze co tyg fury z S
Po ile teraz wozi się fury np na południe PL? 2-3 k pln wystarczy?
Cytuj:
Z S o ile nie złapało rdzy to dobra opcja, zazwyczaj przyzwoicie wyposażone i pewna historia. Nie są to może cukiereczki z CH albo DE, że mają tylko 180k przebiegu i full opcję, no ale cóż.
A ciężarówki to już w ogóle fajne, chodzi za mną jakieś FH16 :D
Za importem sprzętu wszelakiego ze Szwecji przemawia tez bardzo słaba korona.
Od dłuższego czasu jest wysyp po polskich grupach handlarzy z polski którzy szukają współpracy na zasadzie sprawdzenia fury, pomocy w kontakcie itp

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 sie 2023, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1610
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Cieszy mnie że się podoba.
Blisa nie ma. Z gotowców które stały w salonach do odbioru na już, z całej Pl, to mi najbardziej odpowiadało.
Poza Blisem i wentylowanymi fotelami, w sumie ma wszystko czego bym sobie życzył.
Zrobiłem tym ze 300km po Skach, I te asystenty, aktywny tempomat z utrzymaniem pasa, i to line keeping Aid, najchętniej bym wyłączył na stałe. Przykra sprawa nie da się.

W Warszawie stoi xc60 T6, Recharge, gotowiec, za 35kzł więcej. Była przez chwilę opcja żeby po to jechać, ale już ten znacząco (tak ze dwa razy) przekroczył budżet :D .

Edit:
Motownia B5 miękka hybryda, razem 264km chyba, Awd, wersja Plus Dark czy coś takiego.
Teraz chromy są passę, tutaj nie ma ani jednego elementu w chromie, wszystko jest w czarnym połysku.
Fajne autko. Też coś w tym stylu przeglądam, ale wszyscy mówią, że Volvo strasznie od paru lat robi auta by tylko serwis i ori częsci wkładać - każda pierdoła kodowana itd
Orientujecie się jak w tym temacie wypada GLC czy x3/x4 ?
A największą żenadą w Volvo to właśnie silniki - żeby nawet w XC90 nie było czegoś co ma więcej jak 4 cylindry ? Masakra... Zamiast dodatkowych cylindrów głośniki pod podwoziem montują .... Motoryzacja jaką ja pamiętam to chyba tylko właśnie w pamięci pozostanie i zamiast czegoś nowego trzeba coś z e5 kupić FAJNEGO i szanować by na długo starczyło.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 1xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3422 z 3493 [ Posty: 69848 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13420 3421 3422 3423 34243493 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: