Strona 3404 z 3493 [ Posty: 69858 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13402 3403 3404 3405 34063493 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 cze 2023, 11:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 189
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Cytuj:
Cytuj:
Widzieli już słynne niebieskie zestawy incognito z zerwanymi naklejkami ?
Jeszcze przed "promocją" było tego sporo.
A możliwe - w sumie do czasu akcji to nie przyglądałem się. Ale teraz to rwane widać na świeżo. Wyglada trochę jakby szofery przed wyjazdem dostali starą szmatę na bazie, tubkę pasty tempo na wyposażenie i polecenie : weź tam na pauzie jak będziesz stać to rwij nalepki a jak ślad zostanie to troszkę przetrzyj pastą 🙃


Post Wysłano: 30 cze 2023, 12:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2675
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Na tiktoku wyskoczyło mi transmisja live jakiejś zachodzącej gwiazdy trakerki, jedzie sobie pani, czyta komentarze itp to mowie a zobaczymy czy zgłoszenie coś da,
Odpowiedź tiktoka:zgłoszenie odrzucone, transmisja nie narusza zasad społeczności :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 02 lip 2023, 1:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Lajtów bożych już nie będzie bo uniwersum się skończyło. Dziś pochowali Nitrodolskiego :(
Przykro się zrobiło dla staroszkolnych...


Post Wysłano: 03 lip 2023, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Kurna chata, świat się kończy albo idzie nowe:

Przez moją wioskę zapina sobie patelnia FH4 a w kabinie niezła czarnula jako kierowniczka, natomiast na prawym fotelu córeczka w wieku szkolnym chyba się przyucza do zawodu mamy :mrgreen:


Post Wysłano: 03 lip 2023, 17:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1749
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Na cementowni w Górazdzach to w sumie już nic nadzwyczajnego.
Jakie chcesz,blondynki,brunetki,młodsze i starsze :lol:


Post Wysłano: 03 lip 2023, 20:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1922
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Chłopaki z partii kierowców (czy jak to się tam nazywało), zrobili mały rebranding i idą na kolejna wojnę ;)
Obrazek

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 04 lip 2023, 9:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Na cementowni w Górazdzach to w sumie już nic nadzwyczajnego.
Jakie chcesz,blondynki,brunetki,młodsze i starsze :lol:
Zgadza się dziewczyn jeździ coraz więcej, ale mamuśki z dzieciakami to nie widziałem jeszcze nigdy na kamionie😎
Generalnie to moim zdaniem szacun, patrząc jak większość kobiet parkuje pod marketem Polo na 3 razy ponieważ nie mogą ogarnąć perspektywy…

A tak z innej beczki jak Wam się podoba zakaz wyprzedzania?😂
Wczoraj jechałem A4 to myślałem że dostanę jakiejś spazmy. To że cysterna prowadziła 82 to nie problem dla mnie, ale nazbierał się sznur aut i co drugi dojeżdża za blisko i wyhamowuje za bardzo wiec drugi ma 80 trzeci 77 czwarty 75 itd… Efekt był taki że jechałem gdzieś w peletonie i się zwalniało do 65 potem się wszystko rozciągało i rura do odcinki, następnie 80 potem zaś wolniej i znowu 85.
Całe szczęście że na mojej trasie mam tylko godzine autostrady wiec jakoś przeżyje, ale inni co maja przejechać całą Polskę to ja im współczuje serdecznie …


Post Wysłano: 04 lip 2023, 9:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 648
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Ja najczęściej jeżdżę A1 i tu wczoraj bez problemu na odcinie i jak ktoś wolniej jechał to podczas wyprzedzania zwalniaji , w to nie mogłem uwierzyć, że nagle można odpuścić :shock: .
Nawet na darmową autostradę sie załapałem wczoraj rano :mrgreen: .


Post Wysłano: 04 lip 2023, 9:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2020, 23:49
Posty: 52
Samochód: MAN Tgx

Cytuj:
Chłopaki z partii kierowców (czy jak to się tam nazywało), zrobili mały rebranding i idą na kolejna wojnę ;)
Obrazek
Jeśli to jest ta partia która po wsiach chciała 70km/h lecieć i taki tam inne postulaty to nie jest mi z nimi za bardzo po drodze ale za tą akcję i jeszcze dobrze trafione hasło z tym rysunkiem wielki szacun


Post Wysłano: 04 lip 2023, 12:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2675
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Lepij napiszcie jak przygotowania do dozynek w Opolu, najwięksi celebryci juz w trasę nie wyjeżdżają bo napisy na chińczykach trza malować i polerować kotły

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 lip 2023, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 863
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Na cementowni w Górazdzach to w sumie już nic nadzwyczajnego.
Jakie chcesz,blondynki,brunetki,młodsze i starsze :lol:
Zgadza się dziewczyn jeździ coraz więcej, ale mamuśki z dzieciakami to nie widziałem jeszcze nigdy na kamionie😎
Generalnie to moim zdaniem szacun, patrząc jak większość kobiet parkuje pod marketem Polo na 3 razy ponieważ nie mogą ogarnąć perspektywy…

A tak z innej beczki jak Wam się podoba zakaz wyprzedzania?😂
Wczoraj jechałem A4 to myślałem że dostanę jakiejś spazmy. To że cysterna prowadziła 82 to nie problem dla mnie, ale nazbierał się sznur aut i co drugi dojeżdża za blisko i wyhamowuje za bardzo wiec drugi ma 80 trzeci 77 czwarty 75 itd… Efekt był taki że jechałem gdzieś w peletonie i się zwalniało do 65 potem się wszystko rozciągało i rura do odcinki, następnie 80 potem zaś wolniej i znowu 85.
Całe szczęście że na mojej trasie mam tylko godzine autostrady wiec jakoś przeżyje, ale inni co maja przejechać całą Polskę to ja im współczuje serdecznie …
Znajomek lata teraz A4 od Kostomłotów do Brzegu. Mówi że jest maskra, 75-80 cały czas. A jak w końcu zaczął wyprzedzać po 2-3 auta po kolei to oczywiście dostał od jakiegoś szeryfa zjebki że wyprzedza :lol: Ja dzisiaj ciągnąłem A1 od Blachowni do Piotrkowa, później S8 od Piotrkowa do Tomaszowa i S od Puław do Świdnika i tragedii nie było. Co tylko po raz kolejny dowodzi jak choojową drogą jest ta nieszczęsna A4.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 04 lip 2023, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2675
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Problemem nie jest droga bo jeszcze 10 lat temu było dobrze a 20 lat temu było zajebiscie jak wylali nowy beton od Wrocka do Krzywej. Problemem jest ruch który osiągnął jakiś niewyobrażalny poziom i nawet 3 pasmowa autostrada byłaby [wycenzurowano] w tym ciągu,
Budowa S8 do Wrocka, otwarcie rynku pracy w Niemczech, tania siła robocza u nas,logistka która wysyła puste naczepy to tylko przykładowe gwoździe do "trumny" A4. Od kilku lat jest mega problem i nasz kraj jest w najciemniejszej dupie jaka jest możliwa :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 lip 2023, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Dzisiaj wracałem A4 od Nysa/Opole i w sumie podobnie jak wczoraj…
Oczywiście trafiłem na peleton który jechał 83 wiec tragedii niby niema, pod Ankę jak się zaczęły trzy pasy wygoliło się gości no ale dojechało się następnych z górki :lol:
W stronę Katowic to w sumie się gorzej jedzie bo jest więcej hopek z górki, trafił się jakiś z przodu z predykcyjnym tempomatem i tak przed każdą hopką zdejmował z 84 do 80 a to że miał lekko to się go doganiało z górki wiec musiałem odpuszczać do 75-77 aby nie hamować cały czas bo miałem nagruzione aż 7 ton :lol:
Nie chce zbytnio narzekać ale jak dla mnie jazda autobaną to teraz męczarnia jest w stosunku co było wcześniej…szkoda to byli piękne czasy :mrgreen:


Post Wysłano: 04 lip 2023, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5977

Cytuj:
A tak z innej beczki jak Wam się podoba zakaz wyprzedzania?😂
Wczoraj jechałem A4 to myślałem że dostanę jakiejś spazmy. To że cysterna prowadziła 82 to nie problem dla mnie, ale nazbierał się sznur aut i co drugi dojeżdża za blisko i wyhamowuje za bardzo wiec drugi ma 80 trzeci 77 czwarty 75 itd… Efekt był taki że jechałem gdzieś w peletonie i się zwalniało do 65 potem się wszystko rozciągało i rura do odcinki, następnie 80 potem zaś wolniej i znowu 85.
Całe szczęście że na mojej trasie mam tylko godzine autostrady wiec jakoś przeżyje, ale inni co maja przejechać całą Polskę to ja im współczuje serdecznie …
Ostatnie dwa dni to jazda po krzakach, ale takiej jazdy to nie zniesę. Nic mnie tak nie [wycenzurowano] jak taka szarpanka.


Post Wysłano: 04 lip 2023, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 863
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Problemem nie jest droga bo jeszcze 10 lat temu było dobrze a 20 lat temu było zajebiscie jak wylali nowy beton od Wrocka do Krzywej. Problemem jest ruch który osiągnął jakiś niewyobrażalny poziom i nawet 3 pasmowa autostrada byłaby [wycenzurowano] w tym ciągu,
Budowa S8 do Wrocka, otwarcie rynku pracy w Niemczech, tania siła robocza u nas,logistka która wysyła puste naczepy to tylko przykładowe gwoździe do "trumny" A4. Od kilku lat jest mega problem i nasz kraj jest w najciemniejszej dupie jaka jest możliwa :D
Dokładnie. Dlatego dawno powinna być trzypasmowa, a tego to się chyba za naszego życia nie doczekamy. Dopiero jak mini się Brzesko to jazda tą autostradą zaczyna jakoś normalnie iść.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 05 lip 2023, 0:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1611
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Chłopaki z partii kierowców (czy jak to się tam nazywało), zrobili mały rebranding i idą na kolejna wojnę ;)
Obrazek
Trzeba było zawsze tak jeździć/się zachowywać na drodze to by tego zakazu nie było ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 1xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 05 lip 2023, 1:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3599
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

A4 na odcinku od S8 do S3, a minimum do DK5, by musiała iść w nowym śladzie i bez dodatkowych zjazdów żeby to miało rację bytu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 lip 2023, 3:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 206
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

A poznaliście już nowego "kolege kolegi" co to dostał mandat za wpuszczenie innego duzego z rozbiegowki ? To chyba ten sam co to go na biedronce pachołkami poobstawiali .


Post Wysłano: 05 lip 2023, 9:57
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3583
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ale pany jak teraz CB przeżywa renesans :D

Jedź szybciej! Czemu wyprzedzasz! Ja Cię nagrałem! Kto się tak erdoly tak tam z przodu :)

Aż się chce mieć teraz radio włączone :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 05 lip 2023, 10:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 963
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cały tydzień jeżdżę Poznań-Warszawa-Poznań i tylko od Łodzi do Wawy nie wyprzedzam bo potrafią stać za ekranami. Reszta normalnie, ale są kurvy co jadą 75, a jak ich się wyprzedza to nagle sie obszczymur budzi, że ma gaz.
Dla mnie znaczna różnica prędkości zaczyna się jak ktoś karawani 80 przede mną. Najwyżej będziemy się sądzić.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3404 z 3493 [ Posty: 69858 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13402 3403 3404 3405 34063493 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: