Strona 3492 z 3492 [ Posty: 69835 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13488 3489 3490 3491 3492
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 wrz 2024, 7:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1195
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Czyżby wjeżdża słynna legenda o tej kolejce szoferów pod bramą? :D
Myślę, że nie legenda bo np. branża metalowa mocno siadła. Firmy padają, redukcje etatów są. Zreszta w okolicy w innych dziedzinach przemysłu też słyszę co się dzieje. Też jestem zdania, że ten rynek pracownika się skończył, albo przynajmniej mocno przysiadł.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 28 wrz 2024, 10:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 375
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Wszystko raczej zależy od regionu i tego z czym powiązany jest transport w okolicy. Są miejsca gdzie pewnie jest teraz sporo kierowców na rynku ale są też miejsca gdzie nadal brakuje ludzi a szczególnie tych co umieją coś robić dobrze. Nawet jeśli jakaś firma x straci robotę ze względu na to że np główny zleceniodawca padł ale ma dobrą ekipę to na ogół jakoś sobie poradzi zaciskając pasa i szukając innych zleceń. Najgorzej jest gdy jakiś burdel złożony z nieudaczników się rozpadnie i fala trzymających kierownicę zaleje rynek, wtedy jak to mówią kierowców cały plac a jechać nie ma komu.


Post Wysłano: 28 wrz 2024, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 468
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Mihu teraz to mnie zaciekawiłeś ,powiedz co masz za taką kasę . Może by wymienić dziadka na coś młodszego ?


Post Wysłano: 28 wrz 2024, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2019, 21:30
Posty: 32

https://m.olx.pl/d/oferta/daf-xf460-ft- ... 09W5a.html
Teraz to już euro 6 za tą kwotę kupisz, chociaż nie polecam :)


Post Wysłano: 28 wrz 2024, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2450
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Mihu teraz to mnie zaciekawiłeś ,powiedz co masz za taką kasę . Może by wymienić dziadka na coś młodszego ?
A wpadł mi w ręce MAN TGX18.420LLS-u, znaczy low deck. 2017 rok, 860kkm nalotu. Silnik 12,4l, skrzynia 14 z retarderem, kabina XLX. Z istotniejszego wyposażenia to klima postojowa, radio z nawigacją i subwooferem, łamany fotel kierowcy, odległościówka, teflonowe siodło, czujniki ciśnienia w oponach, etc. Auto w naprawdę fajnym stanie z bardzo ładną historią serwisową. Po wymianie turbiny, sprzęgła, AGRu, itp. w sumie to chyba większość bolączek tego modelu jest ogarnięta. Jeździ bardzo przyjemnie, dobrze się prowadzi, ładnie wybiera nierówności, nie wali błędami. Kolor srebrny z szarymi dołami, szerokie koło, blenda. W przyszłym tygodniu jedzie na ogólny przegląd u mojego mechanika i na pranie kabiny. Za 55kpln netto oddam zdecydowanemu klientowi :wink:


Post Wysłano: wczoraj, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5975

Dafa i mana e6, to za pół czapki śliwek można dostać. Bo nawet całej czapki nie są warte.


Post Wysłano: wczoraj, 11:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1472
GG: 1

Otóż to. A najgorsze jeszcze jak taki jeden z drugim kupuje z pół czapki śliwek takie sprzęty a potem chce kierowcy z pasją do tego mieć.
Od dawna wiadomo, że jest tylko jedna piękna marka w której można kultywować pasję do transportu!
I od tego się wogole wszystko zaczyna, wpierw trza mieć sprzęt a dopiero potem można szukać odpowiedniego trzymacza kierownicy.
Ja do dafa to nawet nigdy nie wsiadłem , a o jeżdżeniu tym czymś to mnie głowa boli na samą myśl.


Post Wysłano: wczoraj, 13:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2023, 21:24
Posty: 5
Lokalizacja: Chajnówek

Porządne spedycje typu adar pewnie dorzucają kilka eurocentów za jedyne słuszne marki. :)


Post Wysłano: wczoraj, 13:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5975

Cytuj:
Otóż to. A najgorsze jeszcze jak taki jeden z drugim kupuje z pół czapki śliwek takie sprzęty a potem chce kierowcy z pasją do tego mieć.
A co ciebie to jako kierowcę interesuje jakie logo ma samochód na masce i za ile było kupione, skoro jest sprawny i jedzie? Kiepskiej baletnicy przeszkadza marka auta?

Która to marka jest najlepsza?
Cytuj:
Ja do dafa to nawet nigdy nie wsiadłem , a o jeżdżeniu tym czymś to mnie głowa boli na samą myśl.
To nie wiem po co w ogóle zabierasz głos, jak nie wiesz o czym mówisz.
Takim trzymaczom kierownicy, którzy nie wsiadają do takiego albo siakiego auta, to kupuje się samochody NAJTAŃSZE, żeby nie było szkoda jak zniszczą.


Post Wysłano: wczoraj, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1847
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Wszystko jeden czort. Mam duże porównanie i naprawdę w autach nie chodzi o marke, tylko na jaki egzemplarz się trafi. Jeździłem Volvo, zawsze dobrze trafiłem i miałem zero problemów, ale niektóre w firmie się pieprzyły i to niemiłosiernie. Jeździłem DAFem 106, sprawował się wręcz rewelacyjnie jeżeli chodzi o bezawaryjność, ale tego powiedzieć nie mogę już o XF/XG NG. Ale rozmawiałem z chłopakami i bywały egzemplarze, że nie mieli żadnych problemów. To samo Scania, moja póki co bez zarzutu, zero awarii, a znam takie przypadki, że miesiąca bez serwisu nie widzą. Dla mnie loteria. Dużo zależy po prostu od szczęścia i na co trafimy.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: wczoraj, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 468
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Michu gdyby nie low deck to może byśmy się poznali .


Post Wysłano: wczoraj, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2450
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Chodko, jak potrzebujesz standarda to mam fajną Kanie R450 Topline. Bez EGR. Pierwsza rejestracja 2016. Ledwo przekroczyła bańkę km. Po wymianie turbiny, sprężarki, koordynatora, itp. Fajnie wyposażona - klima postojowa, duże zegary, retarder, wentylowany fotel kierowcy, podwójne szyby, nawigacja, etc. Ładne opony. Cena trochę wyższa niż za MANa, ale do dogadania, bo nie pasuje mi ten standard do mojej układanki :wink:


Post Wysłano: wczoraj, 20:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 468
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Nie kuś Pan bo do wczoraj wcale nie miałem zamiaru zmieniać dziadka


Post Wysłano: wczoraj, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3169
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Obrazek
BIORĘ PO 200 OD KAŻDEJ DRUŻYNY I SŁUCHAM PAŃSTWA!

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1847
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Daje 60 tysięcy i 3 kilo kaszanki. :D

_________________
C, CE, KW :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3492 z 3492 [ Posty: 69835 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13488 3489 3490 3491 3492


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: TwoStepsFromHell i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: