Strona 3494 z 3494 [ Posty: 69863 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13490 3491 3492 3493 3494
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: wczoraj, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1474
GG: 1

Nie no kurła , miałem ochotę na małą gównoburzę, przyznaję ale ilość argumentów którą przeczytałem w tej „dyskusji” spowodowała, że wycofuje się ! Nie mam aż tyle czasu na pisanie niestety, muszę robotę zmienić na jakąś lżejszą i lepiej płatną bo za dużo robię , za mało czasu na pierdoły jednak :twisted:
Ale 5 firm w 10 lat ? Kurła , to średnio 2 lata w jednej firmie, nie dałbym rady , nawet jakby wszystko pasowało(jakimś cudem) włącznie z marką auta :lol:

Mój rekord życiowy najkrótszej roboty w jedej firmie to 4 dni , w piątek się „przyjałem” na zleceniu i pojechałem w trasę jednodniową firanka, przez weekend przemyślałem że to jednak dziad do kwadratu i za dużo pasów do spiania + [wycenzurowano] premiumka, w pon nie mieli roboty a we wtorek zadzwoniłem, że dziękuję i „do widzenia” bo mnie się nie podoba praca :lol:
Ja wiem, że z perspektywy dziada to powinienem zmarnować trochę więcej swojego życia i czasu ale mnie jednak szkoda życia i czasu na dziadów z mojej perspektywy i mam głęboko w d*pie co dziady o tym myślą.
Kurła 10 lat w jednej firmie, aż mnie głowa rozbolała za myśl o tym. Idę się napić i będę kontemplował nad tym co skłania kierowców tirów do roboty 10 lat w jednej firmie 8)


Post Wysłano: wczoraj, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1851
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Obrazek

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: wczoraj, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3294
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Mój rekord życiowy najkrótszej roboty w jedej firmie to 4 dni
(...)
+ [wycenzurowano] premiumka
Pobiłbym ten rekord o 3 dni, 23 godziny i 55 minut,


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3494 z 3494 [ Posty: 69863 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13490 3491 3492 3493 3494


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: